Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb sorozat? Ifjú...

Melyik a jobb sorozat? Ifjú Sheldon vagy az Agymenők?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
számomra az agymenők! nekem az ifjú sheldon nagyon nem jött be,pedig több részt is legyűrtem
2019. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Az Agymenők inkább geek-szitkom, az Ifjú Sheldon meg családi-szitkom egy kis geekkel. Kinek mi tetszik. Nekem bejön mindkettő de ha választani kell akkor Agymenők.

Az Ifjú Sheldon inkább most kezdi csak kialakítani jobban az öreg Sheldont.

2019. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit más jellegűek, az Agymenők szerintem is jobb, de az ifjú Sheldon érdekes kiegészítést tesz hozzá. Például ahogy az Agymenők legutolsó részéhez igazodik az ifjú Sheldon 2. évad utolsó része az annyira megható. :)
2019. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Igazából az Agymenőket végig néztem, míg az Ifjú Sheldonból csak epizódokat láttam, ebból végül is a véleményem is látszik. Amit az Agymenők után ajánlani tudok még, az a Modern Család, amelyben a külső helyszínek is tetszettek a poénok mellett. Modern Család utolsó évadát (11.) már játszák Amerikában, 10 évad pedig elérhető pl. már az HBO GO-n is.
2019. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ifjú Sheldont szeretem jobban, nekem viccesebb, szerethetőbb. AZ olyan sorozatok közé írható amit egy fárasztó nap után lehet bingelni akár 3-4 részt is! :D
febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!