Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozat, mint az Impulse?

Hasonló sorozat, mint az Impulse?

Figyelt kérdés

Olyan szempontból érdekelne, hogy a karakter hasonlítson. Mármint jót akar, de rosszul valósulnak meg a dolgok. Nem az a kifejezetten "gonosz" karakter.


Illetve még abból a szempontból, hogy ebben ugye a 2. évadban


-spoiler-

van egy olyan rész ugye hogy Henry megtöri a kötelékét. Ilyen szempontból is érdekelnének sorozatok ahol megtörik a köteléket, mindent hátrahagynak.


Tudom sok, de jelenleg rengeteg sorozatot láttam és történetileg semmi se hasonlított, olyan se volt amiben ez a 2 kiemelt elem szerepelt volna, úgy hogy előre is köszönöm mindenkinek aki tud ajánlani.



2019. okt. 29. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de hol nézted meg a második évad 5-6. részét? Sorozatbaráton nincs hozzá link.
2019. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia :)

Ncoreon fenn van a teljes evad, onnan szedtem le angolul es kulon hozza a feliratot.

2019. nov. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!