Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?

Melyik lehet ez a film?

Figyelt kérdés

Mostanában jutott az eszembe, de nem most láttam, hanem jó pár éve a tv-ben, de csak egy jelenet maradt meg bemnem.

Arról van szó, hogy egy fazon a koszos kezével neki támaszkodik egy fehér autónak, majd utána egy foltot hagy rajta. (Olajos, vagy nem tudom, de fekete.) Amikor ezt meglátja az autó tulaja, szól neki, hogy törölje le, azután elfordul beszélgetni. A krapek elkezdi letörölni a fekete foltot, de úgy elkeni, hogy a végére az egész autó fekete lesz. Ezután visszafordul a tulaja és már csak egy kis fehér foltot lát az autón, erre azt mondja: Mondtam, hogy törölje le. :D Észre sem vette, hogy az autó közben színt váltott.

Ennyi maradt meg bennem, lényegében semmi másra nem emlékszem.



2019. nov. 1. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valamelyik Csupasz Pisztoly rész? (Csak tippelek, lehet hogy nem.)
2019. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így fogalmam sincs. Ahhoz végig kéne néznem a filmet. :) azért köszi a tippet.
2019. nov. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!