Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fekete Özvegy és Sólyomszem...

A Fekete Özvegy és Sólyomszem ők szuperhősnek számítanak vagy sem?

Figyelt kérdés
Ők hivatalosan szuperhősök, vagy pedig csak sima "supporting" karakterek? Mert különleges képességük nincsen, viszont pl. Vasember is szuperhős pedig az ő képességei sem a sajátjai hanem a páncéljáé, szóval innen nézve meg ők is lehetnek. Egyáltalán mi határozza meg hogy mi tesz valakit szuperhőssé?

2019. nov. 6. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Batman is egy sima ember mégis az egyik legnagyobb szuperhős. :) Ennyi erővel SUPERMAN lenne a legnagyobb szuperhős mert ugye ő a nagybetűs szuper lény.
2019. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen szuperhősök! Gondolj bele számtalan emberi életet mentettek meg es a világot is (mert pl végjátékban Nat nélkül nem lett volna lélek kő és így nem tudták volna megmenteni a világot a 6 kővel) Clint és Natasha a 6 alapszuperhős(Vasember, Thor, Amerika kapitány, Hulk, Fekete özvegy,Sólyomszem) tagja szerintem megérdemlik, hogy szuperhős ek hívjuk őket, mert azok.
2019. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már hogyne lennenek szuperhősök. Nekem Fekete Özvegy a kedvencem így nekem mindenképpen szuperhős! :D
2020. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!