Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zombis film/sorozat amiben...

Zombis film/sorozat amiben tudják hogy mik is a zombik?

Figyelt kérdés
A legtöbb filmben csak talalgatjak hogy Húúúúú mi ez a fertózés stb de van olyan film ahol amikor ki tört a vírus akkor egyből levágták hogy ez mi? Van egy olyan film (nem tudom a címét) ahol már egyszer kitört a vírus de meg akadályozták majd megint kitört de az sem az igazi. Meg ott van a zombi tábor ahol le esett nekik hogy ezek bizony zombik de sajna az nem a legjobb film...valaki ilyesmi filmet / sorozatot tud? Lehet bármilyen nyelvű ha minőségi és van hozzá magyar felirat

2019. nov. 7. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
általában nem nézek zombis filmeket,de néhányba véletlenül belefutottam és határozottan tetszett. ilyen volt a Zombieland aminek a 2.része a mozikban van, és a Brad Pitt féle zombis film a címe nem ugrik be. Nem hiszem hogy tudtam segíteni,de ki tudja?! jut eszembe egy régebbi tarantino vagy robert rodriguez film a Grindhouse: Terrorbolygó ez sem rossz.
2019. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a bajó hogy én minden zombis filmet láttam már a zombiland 2-őn kívül de hátha van még olyan amit nem.....ja például még ott van a haláli hullák hajnala na abban is tudják hogy mik a zombik. Amiben még a Brad Pitt játszik az a WWZ (z világháború )
2019. nov. 8. 05:58
 3/4 anonim ***** válasza:
z nation, zomboat
2019. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a Legenda vagyok-ban pont a kormány okozta a fertőzést úgyhogy tudják nagyon jól. Már aki megmaradt.
2019. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!