Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alita, a Harc Angyala c. film...

Ypszilon1980 kérdése:

Alita, a Harc Angyala c. film végét ti is nagyon befejezetlennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy eredetileg folytatást akartak, azért ilyen a vége, de nekem nagy hiányérzetem van. Apám szerint lehet úgy értelmezni, hogy ez a vége, így jó, de nekem ez nagyon befejezetlen.

2019. nov. 7. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapból úgy írták meg, hogy lesz 2-3. része, innentől kezdve mindegy, hogy nincs teljesen befejezve.
2019. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, de állítólag mivel nem hozta a várt hasznot, már nem biztos, hogy lesz,én ezt olvastam.
2019. nov. 8. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez benne van. De amikor megírták és forgatták, ezt nem tudhatták.


De szerintem lesz folytatása. Jól sikerült a film, csak a bevétel lett viszonylag kicsi, de nem teljes bukás.

2019. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudhatták persze, ez így rendben van, csak én azt nem értem, hogy akkor hogy lehet egy filmet így nyitva hagyni. Valami befejezés ide is kellett volna éppen emiatt.

Nekem is tetszett a film amúgy, a vége egy kicsit össze lett dobva, de annak ellenére nagyon jó. Várom a folytatást....:-)

2019. nov. 9. 09:37
 5/9 dodande ***** válasza:
100%

Sajnos a Marvel Kapitánnyal egyszerre került a mozikba, és az eléggé elszipolyozta előle a nézőket (pedig az Alita jobb volt :/ ).

Ennek ellenére a hollywood-i filmek többsége örülne az ilyen 404 millió USD bevételt hozó "bukásnak" (Viszonyításképpen néhány olyan film, aminek nem volt komoly amerikai előzménye: Ghost in the Shell: 170 millió USD, Mortal Engines: 83 millió USD, Dunkirk: 526,9 millió USD, The Shape of Water: 195 millió USD).


Csak ahhoz képest teljesített alul, hogy James Cameron rendezte (Titanic: 2,1 Milliárd USD, Avatar: 2,7 Milliárd USD).


Ami jó hír lehet, hogy ennél jóval kisebb bevételű filmek is kaptak már folytatást (pl: The Maze Runner 348 millió USD)

2019. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De azt is nézzük meg, hogy közel 200 millióból készült az Alita, ezért is tartják bukásnak a moziknál, plusz az amerikai bevétel sokszor az elsődleges, ami itt eléggé alul teljesített.

Például a Halálos iramban szériánál már elengedték azt, hogy az amerikai bevételek számítsanak, de sok filmnél az is mérvadó, hogy az amerikai bevétel önmagában visszatermeli-e a költségvetést.


De tartok magam ahhoz, hogy lesz folytatás, mert Cameron maga nagyon szerette elkészíteni, régóta dolgozott már rajta és mire elkészülne a második része (Avatar filmek mellett) addigra sok rajongója lesz a filmnek, plusz sok olyan, aki látni fogja addig és kíváncsi marad a folytatást illetően. Szerintem, ha kb 3 éven belül kiadnák a következő részt, akkor jobb bevételeket produkálna, mint az első rész.

2019. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez is igaz, bár én nem vettem volna le a moziműsorról ilyen hamar. Azért ez egy kicsit más film, itt ugye ötvözni kellett a mangát, az élő embert, és a sci-fit is, szerintem ez remekül sikerült, viszont sokaknak ez fura lehet.

Persze tudom, hogy számít a bevétel, de akkor csak az a lényeg? Cameron és Rodriguez azért elég jók a szakmában és nem értem, hogy egy filmet hogy lehet nyitva hagyni, hiszen tudják, hogy ha nem lesz folytatás, akkor az elég nagy probléma, nekem ez cserbenhagyás.

2019. nov. 9. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

De ha 3 részre írták meg, akkor mégis mit csináljanak vele? Ha lezárják, akkor meg kilőve a folytatás. Nagyon erőlteted ezt a lezárás dolgot, de semmi logika nincs benne, csak gondolom ürességet érzel, hogy "sehogyan" lett vége. Várd ki. :)


Amúgy meg, ha nem is pont így, de sok filmnek van nyitott befejezése és az sem feltétlen zavarja az embereket. Több mindent lehet belelátni. A céljukat elérték. Ha nem is lesz folytatás, akkor is tudjuk, hogy révbe értek. A többi pedig a képzeletedre van bízva. Happy end. :)

2019. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, nem tudom elengedni ezt. Láttam már sok filmet, ami a nézőre van bízva és azért nincs vége, ebben viszont egy űrt érzek. De ez most mindegy is, mert ezekre a véleményekre voltam kíváncsi, mások hogy látják, nem fogok belehalni, ha ez a film így marad.
2019. nov. 10. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!