Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jégvarázs 2-t melyik moziban...

A Jégvarázs 2-t melyik moziban tudom megnézni Budapesten?

Figyelt kérdés
Lehetőség szerint este 8 körül és angolul vagy angol felirattal lenne a legjobb, de más lehetőségek is érdekelnek.

2019. nov. 8. 08:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze miután kijött.
2019. nov. 8. 08:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, majd a bemutató héten felrakják a műsorokat és majd akkor látjuk, hogy milyen lehetőségeid vannak.

(Mondjuk szerintem eredeti nyelven sehol nem fogják adni.)

2019. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg majdnem mindegyikben játszani fogják. Hogy pontosan mikor nem lehet tudni mert még nem jött ki szóval a műsoron sincs fent. Angolul nagy valószínűséggel nem vetítik, gyerekfilmeket nem szoktak eredeti nyelven leadni.
2019. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angol hang általában a Corvinban, az Allee-ban és az Arénában elérhető. Rajzfilmekből általában nincs feliratos verzió, csak OV (Original Voice), vagyis sima angol hang, felirat nélkül.
2019. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-as: szokott lenni angol nyelvű vetítés a fenti mozikban, az itt élő külföldi gyerekek kedvéért. :) Így láttam a Lego Movie 2-t és az Incredibles 2-t is.


Kérdező: a Cinema Pinkekben (Mammut és MOM Park) is érdemes lehet megnézni.

2019. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!