Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Viharsziget filmről vélemény...

A Viharsziget filmről vélemények; most akkor tényleg beteg volt a főszereplő, vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
igen beteg volt....
2010. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem nagyon bejött,habár Dicaprio összes filmjét szeretem,de sztem nagyot alakított=)Mondjuk az elején már leesett,hogy ez tuti nem a valóságos esemény...
2010. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem nem esett le, csak a vége felé...szentül meg voltam győződve, hogy ben kingsley és mindenki át akarják verni... na de azért az egy emberért miért alakítanának ekkora színházat?


és ben kingsley mondja valamikor a film alatt, hogy mindent megtesznek a gyógyulás érdekében, tehát elvileg akkor ő egy jó orvos...


lehet, hogy a lobotómia is igaz, a homloklebeny-eltávolítás, ami megtörtént, a toronyban, de mégsem változott tőle leo...


nem is tudom...

2010. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Azért csinálták egy emberért,hogy a doki be tudja bizonyítani hogy a dilinyósokat fel lehet ébreszteni az ő kis világukból,amiket beképzelnek és nem hiszik el az igazságot.Tehát ha magától jön rá és elmagyarázzák akkor megérti,hogy az az igazság és nem lesz dilinyós,de ez ugye nem jött össze igazából=D

Lehet kicsit katyvaasz amit írtam...ja és nem folytattak műtéteket,az csak a rávezető volt,hogy odamenjen.

2010. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és 2.válaszoló? honnan jött le neked, hogy ez nem valós történet? mert én a végén is csak kamilláztam h most akkor mi van? de jó film :):):)
2010. júl. 18. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc filmem. Imádom!

Remélem DiCaprio kap érte oscart, vagy legalább jelölik, mert nagyot alakitott.

Már láttam 4-szer, de még biztos megnézem párszor. Nemsokára beszerzem a könyvet, arra is kiváncsi vagyok.

2010. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hát elég sokszor volt hogy eltűnt a "társa" ugye akivel előtte nem is találkozott csak az utazás közben,de ott ugye úgy mint ha csak összefutottak volna.Én felirattal néztem.Sokszor volt olyan is hogy az angol hangból le lehetett szűrni ahogy hezitál Dicaprio társa,amikor kérdeznek tőlük valamit.Amikor bementek diliházba és mesélt arról hogy leégett a házuk,nekem az is gyanús volt...

Ja meg hogy tukmálták neki a gyógyszert=)Meg levágós volt hogy kamu sztori az hogy megszökött egy nő,de nem tudták hogyan...?érdekes=)

De nagyon jó film=D

Ha szereted az ilysmi filmeket ajánlom figyelmedbe a Hetedik-et, Horseman-t, Tiszta vért...még tudok ajánlani párat(ó=D

2010. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

IGEN! :) Érdekelnek engem is és a barátomat is az ilyen filmek, sokkal jobbak, amelyek elgondolkodtatnak, mint azok, amelyikben ömlik a vér. :)

Írsz még párat?

Előre is köszönöm, aranyos vagy:)

2010. júl. 18. 21:28
 9/10 anonim válasza:
Nekem még tetszettek ezek:10 csapás, Az esemény,Az időutazó felesége(ez romantikus),Képlet,Az árva(nagyon nagy film=)),nem tudom szeretitek e a vh-s filmeket,de Katyn, Napola,Pénzhamisítók.Ördögűzés Emyli Rose üdvéért,Dejavu, David Gale élete, én imádom az X-man filmeket is,Schinder listája is kedvencem, A fiók, Ellenséges vágyak,Elcserélt életek...Ezek szerintem mind nagyon jó filmek!De hát én már többszáz filmet megnéztem/és letöltöttem úgyhogy van még a tarsolyomban.
2010. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az árva illetve a 10csapás nekem is tetszett nagyon :) Az időutazó felesége is megvan. Nem tudod az Elcserélt életek filmet honnan tudom letölteni?

Nekem ezeken kívűl még tetszett a Pillangóhatás, Halálsoron, Magasfeszültség (ahol skizofrén a csaj)

2010. júl. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!