Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Adott egy film, de nem tudom a címét?

a sztori lényege hogy van egy család (apuka főszereplő) a kislányát megöli/megerőszakolja egy ember és ezt a bizonyos embert kinozza meg utána.

(ha jol tudom nincs magyar szinkronba, nem mondom biztosra de ha jol tudom francia film bar ez lehet hulyeseg)

köszi előre is

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, horror

nov. 9. 00:31  Privát üzenet  

A válaszok
Két hasonló ugrik be az egyik a The skin I live in a màsik a The secret in their eyes. De mindkettõ spanyol.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 9. 09:51 Privát üzenet

Erre gondolsz?

[link]

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 9. 13:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1 nek nem, de köszi hogy probaltal segiteni

2 nak igen ez az köszi

# 3/3Időpont nov. 10. 00:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kurt Russelnek vagy egy filmje egy bárban nőket szed fel, elviszi kocsikázni, majd megöli őket. A film címét kérdem?
Nem tudom egy film címét, a történet: egy üstķös közelsége által párhuzamos dimenziók nyílnak meg, a főszereplők egy baráti társaság tagjai. Este elmegy az áram ès felfedező útra...
Ki tudja a film címét?
Film címet kersek?
Film címet akarok megtudni! Egy youtuber életéről szól. A főszereplő egy néger srác. A film arról szól, hogy egy lány zaklatja. A film halálig megy a végén. Mi film címe?
Keresek egy film cimet, ki tuja megmondani? A főszereplő Jodi Foster. A film végén egy lovat kap ajándékba.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!