Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy a videokazettán "Halálautó" volt, amerikai film, és feliratos. De ez alapján nem találtam meg. Viszont arra pontosan emlékszem, hogy a film valamikor a 70-es években készülhetett, és egy Dodge mikrobusz volt benne, aminek a tulajdonosa egyedül vezető nőkre vadászott az autópályán. A célja az volt, hogy a nők balesetet szenvedjenek. A járművét többször átfestette, így nem tudták elkapni. Végül egy újságírónő (ha jól emlékszem) aki elkezdett az üggyel foglalkozni, megtudta hol lakik, és végül sikerült megölnie az autópályán egy ügyes bravúrral ezt a gonosztevőt.

#film #thriller film #üldözős film #halálautó
2019. nov. 10. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát esetleg ha a kocsit be tudod pontosan típus szerint azonosítani, akkor itt autó alapján meg tudod nézni, hogy az a kocsi melyik filmekben szerepelt, és valszeg köztük lesz.



[link]

2019. nov. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megtaláltam!
2019. nov. 19. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Melyik volt? :)
2019. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Js bocsánat!

Death Car on the Freeway - Így meg is találod a yotube-on.

2019. dec. 11. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha rálestem :)
2019. dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!