Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon jó Yaoi vagy shounen...

Nagyon jó Yaoi vagy shounen ai mangák?

Figyelt kérdés
Lehetőleg magyar nyelven és az sem árt, ha van valami története nem csak az a tipikus most ba#@unk. Már olvastam a Ten Countot, A man like you-t. Az animéket már láttam, szóval olyan is jó, ami csak mangában van meg. :)

2019. nov. 10. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ogeretsu Tanaka mangáit ajánlom szeretettel. Csak ne a Yaribu-val kezd :D Azt is olvasd majd el, mert a maga nemében jó az is, csak Ogeretsunak más az erőssége.


Nekem a Lonely and Organdy volt az elsőm tőle, azóta is nagy kedvenc.


Másik kedvencem egy Osomatsu-san DJ, a Goodbye until the next life. Érthető úgy is, hogy az animét nem láttad. Annyit érdemes azért tudni, hogy a mű főszereplői 6os ikrek :D


Blue sky complex - Érdemes ezt is olvasni, mert egy lassabb, de hangulatos cuccli, ami tényleg FIÚKRÓL szól, ráadásul érezni bennük a tapasztalatlanságot és nem csak párkapcsolat terén. Semmi extra, de számomra annyira reális mindkét karakter, a kapcsolatuk is, hogy megéri beleolvasni, - szerintem.


Oku-san Daily Fantasies - Ez a három ikszes (xxx) jelenetekről szól, de én nagyon jókat szórakozom rajta a mai napig. :D Rövidek a fejezetek, így nem találom fullasztónak az erotikus jelenetek számát benne.


10 DANCE - Nem olvastam még, de szuper értékeléseket kapott. Elvileg egy szép történet, jó karakterekkel, akik szintén megtartották a férfias identitásukat.


19DAYS - Párkapcsolati szempontból piszok lassú, én már feladtam... De szórakoztató cucc, nagyon a humorra épít, amit erősít a szellős, de dinamikus rajzolás. Ha kitartó vagy a humor mellé társulni fog még izgalom is.


Kabe no Naka no tenshi - Bekerült a kedvencek közé annó, de bevallom őszintén, nem emlékszem rá :D Arra emlékszem, hogy aranyos és az alap elgondolás is érdekes. Nem véletlenül lehet ott, ahol.


Moritat is érdekesnek és szépnek tűnik nekem, egy próbát megér.


Illetve ha bírod a véres, pszichésen megterhelő 'regényeket, akkor a Killing Stalking-ot mindenképpen vedd elő!

2019. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még kettő, ami hirtelen kipattant a fejemből. Egy ideje nem olvastam őket, nem tudom, hogy hol tartanak.


[link]



[link]



Mindkettőt magyarul kezdtem el olvasni, de hogy hol... Hát passz. :(


Az első érdekes, misztikus, teljesen más kontextusból tekinthetünk a Halálra, - imádtam benne, hogy ennyire kiforgatja.


A másodikban az tetszett meg, hogy a történet gyerekkortól indul és épül, tehát a hangsúly a személyiség fejlődésén, az életúton van és be tervezi/tervezte mutatni azt is, hogy a dolgok összefüggésben vannak, ahogy éppen döntesz, az hatással lesz több dologra is.

2019. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :3 Megy a like tényleg sokat segített most ez :D
2019. nov. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!