Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti gyűjtitek a DVD Filmeket?

Ti gyűjtitek a DVD Filmeket?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostanában inkább a Blu Ray-re történő migráláson gondolkodom. Egyébként a lemezes filmekből inkább dekorációs céllal tartok, mintsem tényleges gyűjtőszenvedélyből. A filmeket inkább NAS-ról nézem, de ettől még egy hobbi vagy konkrétan TV szobában jól mutat 2-3 polcnyi DVD és Blu Ray.
2019. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most akarok belevágni, igaz elsődlegesen a Blu-ray a cél, de amiből nincs, ott kénytelen vagyok beérni a DVD-vel, illetve utóbbi néha olcsóbb is, ami szintén nem mellékes.
2019. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszú évek óta nem vásárolok lemezt,külső hdd van helyette. gazdaságosabb számomra. persze még megvannak a 10-15 éves lemezek,de inkább már csak dísznek.
2019. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben gyűjtöttem, mert mások is gyűjtötték, most meg ott porosodik, korosodik, feleslegessé vált.
2019. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régről van pár darab, de gyűjteni biztos nem gyűjteném, eljárt felette az idő, főleg technikailag.
2019. nov. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Ez igaz, de van sok film, amely azóta sem kapott Blu-ray kiadást, és nem is érhető el sehol máshol, így aki nem akkor torrentet használni az kénytelen DVD-n beszerezni.
2019. nov. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!