Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik már látták a Múlt karácso...

Akik már látták a Múlt karácsony című filmet: milyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem megéri rá elmenni a moziba? Szórakoztató, szerethető? Hogy tetszett, milyen a sztori, az alakítások?

2019. nov. 12. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Megéri rá elmenni. Én nagyon szerettem a Trónok Harcát és a Mielőtt megismerteleket, így nekem "kötelező" volt megnéznem Emilia Clark miatt.


Olvastam előtte kritikákat és ott nem igen dicsérték, ezért én is féltem elmenni, mert azt hittem, hogy majd nagyot csalódok. De nem igy lett! Igaz vannak benne logikailag hibás tényezők, de a film nézése közben észre se fogod őket venni.


A színészek nagyon jól alakítanak és szerintem, aki szereti Emilia stílusát, annak minden tetszeni fog. Vicces és egyben megható film.


Többet viszont nem merek róla írni, mert akkor már spoileres lenne.


Mindenképp ajánlom!

2019. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is raktam ki ilyen kérdést, de nem jött rá válasz. :( valaki az enyémhez is írjon
2019. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! Megéri ! Nagyon jó film !
2019. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
én meg se nézem ku...ra idegesitö ahogy az a csaj a szemöldökével meg a homlokával csinál .szétverném a fejét egy lapáttal vagy serpenyövel.azt hiszi ez a szinészet vagy mi tulzásba viszi a mimikázást igy elrontja az egészet. olyan a homloka mint egy hastáncosnö gyomra.
2019. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon jó film

Nekem kötelező mert imádom Emília Clarke-ot , szerelmes vagyok belé , ő a világ legszebb nője ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


De nagyon jó volt még a Mielőtt megismertelek, Hangok a falból , Terminátor Genisys-ben is

febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!