Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A férj és férj című filmben...

A férj és férj című filmben miért nem New Yorkban házasodtak össze? Miért kellett elmenniük Kanadába, hogy összeházasodjanak?

Figyelt kérdés
Akkor még (amikor a film készült: 2007) nem volt illegális a melegházasság New Yorkban vagy mi?

2019. nov. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de ha közelebb volt Kanada, akkor logikus, hogy oda mentek és nem New Yorkba.
2019. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
New Yorkban játszódik a film. Ezért kérdeztem, mert ott logikusabb lett volna akkor összeházasodni is, ha már ott is éltek.
2019. nov. 16. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
2011 óta lehet New Yorkban azonos neműeknek házasodni.
2019. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! Így már értem. Nem voltam biztos benne, hogy jól gondoltam, hogy azért házasodtak máshol, mert New Yorkban akkor még nem lehetett, de akkor ezek szerint jól gondoltam.
2019. nov. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!