Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hívőellenes, ha egy sorozatot...

Hívőellenes, ha egy sorozatot nézek ami a Pokolban játszódik de a fő témája a megváltás?

Figyelt kérdés
Hazbin Hotel a címe, és mint mondtam, a Pokolban játszódik, de a főszereplő meg akarja váltani a démonokat. Ez akkor jó/nem rossz vagy rossz és hívőellenes ha nézem?

#hotel #pokol #hívő #Hazbin #hívőellenes
2019. nov. 20. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dante Isteni színjátéka is részben a pokolban játszódik, és iskolai tananyag. Szóval, hogy összeegyeztethető-e egy mű a vallásoddal, nem attól függ, hogy hol játszódik.
2019. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha valami hívőellenes, akkor lesz jó.

A hívővel egy követ fújó a rossz, mivel általában rossz emberek.

2019. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívőellenes, miért lenne az? Mert a Pokolban játszódik? Hiszel a Pokol létézésében, amit azok találtak ki, akikkel közös hitet gyakorolsz? Az lenne a hívőellenesség, ha nem hinnél a Pokolban. Az meg plusz pont, hogy megakarják váltani benne az eltévedteket.
2019. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen hit kétely nélkül, mert a kétely nélküli hit az fanatizmus.
2019. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nyugi, én is hívő vagyok, és mégis imádom a Hazbin Hotelt. Meg horrorfilmeket is nézek. Ettől még nem leszek Istenellenes. Nem bűnök ezek.
2020. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!