Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tudna hasonló sorozatot...

Ki tudna hasonló sorozatot ajánlani?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be a Fleabag-ot, és ez lett az egyik kedvenc sorozatom. Valaki tudna hasonló vicces, érdekes és brit sorozatot ajánlani? Plusz ha szerelem is van benne.

Előre is köszi!



2019. nov. 22. 10:29
 1/4 TR75 ***** válasza:

The Office (BBC)

Két évad plusz a karácsonyi különkiadás (ami végül is lezárja a sorozatot).

Ricky Gervais és Stephen Merchant sorozatai általában jók, szerintem érdemes próbát tenned velük. Ha a Fleabag bejött, akkor szerintem a The Office is nyerő lesz (ha még nem láttad). Talán annyi a különbség, hogy dokumentarista stílusban készült, és a kínos szituációk így talán még inkább betalálnak.

Extras (szintén két évad).

Stephen Merchant készítette a Hello Ladies című sorozatot, ami szintén jó (elmondása szerint vele történt meg egy csomó minden a sorozatban). Ennek a sorozatnak van egy másfél órás lezárása is.

2019. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HBO GO kínálatában mindkettő elérhető:

Luther (nagyon rövid egy évad)

Válaszcsapás (utolsó évad jövőre)

2019. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az amerikai officet láttam és úgy tudom semmi ahhoz képest a britt, úgyhogy azt kihagyom, viszont a másik kettőbe majd belekukkantok. :D
2019. nov. 22. 22:24
 4/4 TR75 ***** válasza:

Semmi ahhoz képest a brit?

Hát, te tudod.

2019. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!