Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter című filmben...

A Harry Potter című filmben titkok kamrájában után van aszkabáni fogoly?

Figyelt kérdés
Tehát azt szeretném tundi ,hogy hogy annyira a főhősök felnőttek már míg a bölcsek k=ovében és tikok kamrályában szinte gyerekek de aszkabani fogolyban szinte már felnőttek még is csak pár évnyire lett leforgatva??

2019. nov. 26. 09:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
miért is ??
2019. nov. 26. 13:19
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

De azt írtam, hogy troll.. nem igaz, hogy nem esik le nektek?


Szerintetek van olyan ép elméjű ember, aki azt írja, hogy "csak gyorsan írtam", majd leírja 2-3x, hogy "tikok" meg "kamrálya" ?


A kérdésbe is az oldal üzemeltetői javítottak bele. Ne foglalkozzatok már ilyenekkel. :) Emberek. Ha nem kap figyelmet, akkor abbahagyja, errefel megy a hacacáré és egy csomó választ kap.

2019. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
mondom ,hogy túl gyorsan írtam sajnállom ,hogy ezzel galibát okoztam
2019. nov. 26. 17:11
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

A TITKOK KAMRÁJA film változata 2002-ben jött ki (2001-ben forgathatták, ekkor a Harry-t alakító színész ekkor 12-13 éves lehetett. Az AZKABANI FOGOLY pedig 2004-ben jelent meg, ekkor úgy 14-15 éves volt.


Majd te is fogod tapasztalni pár év múlva, hogy serdülő (pubertás) kor kezdetén 13-14 éves korban változik meg leggyorsabban a gyerek kinézete.

Szóval a válasz: a két film között pont az a korszak volt mikor beléptek a serdülő korba a színészek, ezért tűnik erősnek nagyon a változás.

2019. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Igen, a Titkok kamrája után jön az Azkabani fogoly.


És igen, több év telt el a két rész leforgatása között.

Gondolkodtak rajta, hogy lehet, hogy túl idősek lennének hozzá, és le kéne cserélni a szereplőket, de nem akartak közfelháborodást, meg azokat a szereplőket már megszoktuk, megszerettük, és akkor ezért úgy gondolták, hogy mégisinkább maradjanak az eredetiek. És szerintem jól gondolták. :)

Csak szegény muksó, aki az első két részben játszotta Dumbledore professzort, na, ő a második rész premierje előtt vagy után két héttel meghalt. Talán utána. És akkor a Dumbledore ő pl ezért lett más.

2019. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen azt nem is tufdtam hogy mehalt dumnledore??? legalábbis a színész kicserélték mikor is ?
2019. nov. 27. 14:37
 17/24 anonim ***** válasza:
73%

1-2 részben: [link]


3-7.részben: [link]


Van még kérdés?

2019. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező tanulj meg lassan írni, akkor ha a gyors írásod miatt írsz hibásan. Vagy ne írj ha nem tudsz helyesen írni. 1-2 hibára még azt mondaná az ember hogy rendben van de gyakorlatilag minden hozzászólásodban van legalább 1-2 hiba. Elsőnek a magyart tanuld meg, és hogy ne kapkodva írj, utána jöhet minden más. :)
2019. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
jah hát igen lassaban kelene írnom így jobb lene de ez tényleg nem tudtam lecserélték esetleg valaki színész nevét megmondaná??
2019. nov. 27. 18:24
 20/24 anonim ***** válasza:
Jaaaa, ez egy troll srácok...
2019. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!