Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mekkora esély van rá, hogy a...

Mekkora esély van rá, hogy a Skywalker kora megdöntse a Végjáték bevételi rekordjait?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Persze, ha eltekintesz az általam belinkelt cikkről, ami pont azt mutatja, hogy a mai fiatalok világszerte (nemcsak Kínában) sokkal kevésbé érdeklődnek a Star Wars iránt. Máris megvan a generációs különbség, a franchise kevesebb fiatalt vonz, ami nem vetít jó fényt a márka jövőjére."


Engedd meg, hogy eltekintsek egy olyan cikkről, ami arra épít, hogy a "SW merchandise hanyatlik". A "mechandise hanyatlása" még mindig nem SW specifikus jelenség, akár tetszik, akár nem.


"A jövői előrejelzések éppen hogy javulást jósolnak"


JÓSOLNAK. Majd akkor gyere ezzel, ha tényleg javultak.


"a nemrég nyitott Star Wars: Galaxy's Edge parkot tömegével kerülik."


"Tömegével"... ez már megint legalább akkora túlzás, mint amikor azt mondják, hogy az emberek felének nem tetszett a TLJ...


"És Az utolsó Jedik körüli PR rémálom, a rajongók folytonos sértegetése és gúnyolása még friss emlék volt"


A "rajongók fokozatos sértegetése"??? Miről beszélsz? Ki sértegette a rajongókat? A "rajongók" mentek le olyan mélységekbe, hogy Kelly Marie Trant zaklatták, vagy éppen létrehoztak egy saját subredditet a "racionális diskurzus" jegyében, ahol kiélhetik a saját gyűlöletüket.


"Akkor egyszerűen eltolták volna a későbbi filmprojekteket, de nem ezt tették, hanem egyenesen beszüntették őket"


Mint mondtam, rossz következtetést vontak le.


"A Solo trilógia kuka."


Sosem volt Solo TRILÓGIA.


"A Trónok harca írók filmje kuka"


A GoT 8. évada után nem csoda. Amúgy a filmek nem lettek kukázva, csak ők lettek kipenderítve nagyon helyesen.


"Valószínűleg Rian Johnson túl korán beígért trilógiája is"


Semmi nem mutat ebbe az irányba.


"Az összes Star Wars film az előrelátható jövőn belül kuka."


2022-ben érkezik a következő film. Mi a baj ezzel? semmi az égvilágon. Ha sikeres lett volna a Solo, akkor is csak 2020-ban jönne egy film, utána úgyis lenne 2 év szünet. Már megint valótlanságokat állítasz. Bár aki a wegotthiscovered-ről tájékozódik (ott írnak ilyen baromságokat, amiket te írsz), azon nem csodálkozom.


"minek adnának ki ennyi sorozatot, amik lényegében még szorosabb, még sokkal gyakoribb Star Wars kiadásokat jelentenek?"


Más médium a TV és a mozi, egymást nem befolyásolják.


"Pont szeptemberben jött a hír, hogy megbeszélések folynak róla, hogy egyidejűleg a Star Wars-on is dolgozni fog. Újabb jele a színfalak mögötti átszervezésnek."


Igen, a wegotthiscovered írta meg, ami egy köztudott fake news oldal. Csak te mindent elhiszel, amit olvasol.


"Talán kellett volna, mert akkor lett volna egy épkézláb, előre leszögezett tervük, amit mint tudjuk, nem volt "


Lucasnak se volt sose, mégis megfogta az Isten lábát.


"De szerinted normális, hogy a Solo gyakorlatilag semmit nem dobott a grafikonon?"


Nyilván nem, de én ilyet nem is mondtam.


"Illetve hogy ha ez a drasztikus visszaesés olyan megszokott"


Itt szerintem félreértettél. Én a TLJ visszaesésére gondoltam a TFA-hoz képest. Az a visszaesés teljesen normális.


"az úgynevezett "Fandom Menace" mozgalommá erősödése"


Nem elég nagy a Fandom Menace ahhoz, hogy bármi jelentősége legyen.


"Ezek mind így ilyen szinten nem voltak jelen a franchise korábbi szakaszaiban."


ÓÓÓÓ, dehogynem, én még emlékszem az időkre, amikor a Prequel filmek és Lucas volt maga az antikrisztus :DDD És a közelébe se volt ennek, mint ami most van.

2019. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

Az utolsó mondatot rosszul írtam.


*Ami most van, közelébe sincs annak, ami akkor volt.

2019. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A videósorozatod nagy része pedig szintén pletykákra és fake news-ra épít, totál hiteltelen.
2019. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 CT7567 válasza:
420%
2019. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ismerve a sztorit, az 1 milliárdot is kérdésesnek tartom. Én nekem tetszett a TFA és a TLJ, de ez egy kalap sz.r :( Szerintem ez nagyon ki fogja verni a biztosítékot a nézőknél, így a szájhagyomány sem fogja a filmet segíteni...


Valószínűleg erősen fog nyitni, a nyitány akár a TLJ-t is megverheti, de mivel nem jó a film, így később nem nagyon fogják nézni az emberek :(

2019. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!