Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Filmezz (. ) co (régebbi...

A Filmezz (. ) co (régebbi Filmezz (. ) eu) tényleg veszélyes, és lehet, hogy vírusokat telepít a laptopomra?

Figyelt kérdés
Technikai analfabéta vagyok, nem értek az ilyen vírus-dolgokhoz.

2019. nov. 29. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen és hasonló oldal, bármit is telepíteni akar ne telepítsd!!! Ha telepítés nélkül nem tudsz megnézni egy oldalon egy filmet keresd meg máshol, jobban jársz!!! De sok film indavideon, videan, youtube-on is fent van, előbb mindig ott nézd meg őket. Én előbb venném meg a filmet üzletben, mint hogy ilyen oldalakról bármit letöltsek. Ajánlom még Netflixet, havi kb 2400 ft. Egy csomó film van fent.
2019. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első is írja, annyi a "titok" arra, hogy hogyan maradjon a géped vírusmentes, hogy nem telepítesz semmit akárhogy ajánlja, szabja feltételnek a honlap ahhoz, hogy meg tudj nézni valamit.

Plusz vegyél egy tűzfal+vírusirtó kombinációt, annyira nem sok az a párezer Ft érte és az is segít, hogy még véletlenül se telepíts valamit (pl. azzal, hogy be akarsz zárni egy felugró képet vagy egy bezáráshoz hasonló X-re kattintva telepítesz egy programot, stb. vannak trükkök az ilyen oldalakon...).

Vagy ahogy az első ajánlotta, lehet, hogy olcsóbb egy Netflix, HBO előfizetés mint egy vírusos gép helyerehozása, adatok elvesztése.

2019. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Telekom TV GO, HBO GO, Netflix, jövő novembertől Disney+ is lesz. Ha teheted használd valamelyik streaming szolgáltatást a biztonságos filmezésért. Ingyenes próbaidőszak segíthet dönteni.
2019. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha reális/elérhető áron lenne minden dolog, akkor kutya nem warezolna, előbb utóbb kihalna az a korosztály akinek mániája, de ameddig sok a szegény, mindig lesz aki keresi a "megoldásokat".


Jó példák az olcsó stream szolgáltatások.


Legális film nézés, zene hallgatás elérhető áron. Az internet szépen lassan átveszi a (kábel)TV szerepét. Ha se a net se ezek a szolgáltatások nem lesznek drágák és szélesebb réteg számára elérhetővé válnak, akkor a warezolás szépen lassan elkopik majd.



Nem kell minden!


A warez sem arról szól, hogy mert ingyen van, "meeeee ingyé van"...


Amit megengedhetsz magadnak és amire feltétlen szükséged van az már szépen lassan legálisan is elérhető áron van/lesz.


Feleslegesen letölteni és évekig eltárolni dolgokat, ennek az ideje már lejárt.



Ez régen azért kellett mert lassú volt a net.


A gyors internet idejében ha éppen meg akarod nézni akkor kikölcsönzöd és le streameled.


Aki követi a trendeket a stream szolgáltatóké és a stream szolgáltatásoké a jövő!


Ott a VOD vagy a live stream. Egyre több ilyen szolgáltatás jelenik meg világszerte a piacon, ezek átalakítják a fogyasztói szokásokat. Szépen lassan mindenki interneten fog majd TV-t nézni. Filmeket és sorozatokat is. Zenét/rádiót már most is rengetegen netről hallgatnak (az is stream), már az autóban is mobilnetről stb.


Ez a jövő a STREAM!



egy Netflix+HBO MAX+Disney előfizetői kombóval konkrétan nincs szükség torrentre .

2019. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van egy vírusirtó programom: Eset Nod antivírus. És letölteni nem szoktam, csak rámegyek a linkekre, és megnézek egy-egy részt. Ilyenkor a reklámokat az Eset eltávolítja.

2019. nov. 29. 21:40
 6/6 Hungary 02 válasza:
Én nem kaptam vírost de azon kívül hogy minden társkereső oldalt ismerek és sex oldalt valamit már 1054 Iphon X-et nyertem a keklámokból azon kívül egy előzetest sem dobott be, ha valaki tudja hogy lehet az oldalt letiltani akkor kérem azonnal írjon! Köszönöm
2020. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!