Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A BBC hogyhogy semmit sem...

A BBC hogyhogy semmit sem akar (t) kezdeni a Walking with dinosaurs (vagy Walking with beasts) sorozatával?

Figyelt kérdés

Tudtommal a közönség és kritikusok körében is nagy sikert aratott. Miért van akkor ennyire parlagon hagyva, hanyagolva a "Walking with ..." széria?

Ráadásul rengeteg részben foglalkozhatnának a klímaváltozások következményeivel, a fajok kihalásával és ennek hatásaival, tehát eléggé aktuális is lenne.



2019. nov. 30. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy sorozatok helyett inkább a színpadi előadásra koncentráltak, amivel még a közelmúltban is turnéztak. Az utóbbi időben pedig a BBC és az Apple bejelentettek egy Prehistoric Planet című műsort Jon Favreau producer közreműködésével. Valószínűleg erre fókuszálnak egyelőre.

Ezen kívül csak tippelni tudok, de hátha a 2013-as Walking with Dinosaurs mozifilm bukása miatt úgy gondolták, hogy megromlott a sorozat hírneve. Illetve a BBC 2011-es hasonló sorozata, a Planet Dinosaur sem lett olyan népszerű és sikeres. Pedig bőven lenne új alapanyaguk, amit feldolgozhatnának, és azt sem értem, hogy az új Jurassic World filmek sikerét miért nem próbálták kiaknázni. Lehet, hogy az őslények ma egyszerűen nem olyan népszerűek a nagyközönség számára, mint a 90-es években, amikor az eredeti sorozat készült. Nagyon kevés nagyszabású ismeretterjesztő film készült róluk az utóbbi években. Az említett Prehistoric Planet-en és egy nemrég Japánban kiadott dokumentumfilmen kívül egyet sem ismerek.

2019. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnálom.


Erről a Prehistoric planetről még nem hallottam. Akkor tűkön ülve várom, hiányzik nekem már egy ilyen sorozat.

2019. dec. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!