Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jégvarázsnak szerintetek...

A Jégvarázsnak szerintetek lesz 3. része?

Figyelt kérdés
Elvégre a második rész is leginkább csak az első rész bevételei miatt valósult meg.

2019. dec. 4. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Mivel a 2000-es évek közepe óta kb ez lett a legfelkapottabb Disney mesefilm, ezért jó esélyt látok rá. Bár nehezen tudok elképzelni a történetnek olyan folytatást, ami nem erőltetett, de ez még sohasem volt akadály.
2019. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden a bevételeken múlik.
2019. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy a második ilyen szintű sikert hozott, egész biztos vagyok benne.

Amúgy ha megfigyelitek, csalafintak voltak, bedobtak érdekes kérdéseket, most figyelik a jó népet, hogy mi kell majd nekik. A szülők története is érdekes és sok kérdés maradt, Anna is érdekes lehet királynőként, az esküvőt se láttuk, új sztori az elemekkel, Hans visszatért, a lányok gyermekkora, arendelle és northuldra együttélés nehézségek... Rengeteg potenciál van benne

2019. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A befejezés tökéletes, egyelőre nem látom, hogyan lehetne folytatni úgy, hogy tartsa az eddigi magas színvonalat. Mondjuk az első rész után is ezt mondtam, aztán kellemesen csalódtam. :D
2019. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!