Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Avatar...

Mi a véleményetek az Avatar filmek folytatásairól? Sikeresek lesznek-e?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve már, hogy James Cameron bemutatta a mozikban az Avatart. A rendező az elmúlt években 4 folytatást ígért, de ez csak akkor valósul meg ha a 2. és a 3. film sikeres lesz.

Szerintetek sok nézőt fognak bevonzani ezek a filmek?



2019. dec. 5. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajaj, szinte biztos.
2019. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira biztos nem, mint az első. Annak a sikerének az alapja is a látvány volt, de ma már nem lehet ezen a téren akkorát ugrani, mint lehetett 10 éve. Emellett az első rész megítélése sem annyira pozitív már, mint eleinte. Az nézők hozzászoktak a nagyköltségvetésű CGI látványvilághoz és elkezték a filmet annak látni, ami.


Ha jönnek folytatások, szerintem az első mérsékelt üzleti siker, de kritikai bukás lesz, míg egy második folytatás, ha bevállalja a stúdió, hasalni fog mindkét téren.

2019. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az első látványban durrantott. Még egy ilyen durrantást nem fog tudni, főleg ennyi idő után.
2019. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Rengetegen csak a 3D miatt nézték meg, azon felül csak egy átlagos kalandfilm elég átlagos sztorival. Ha James Cameron azt akarja, hogy sikeres legyen valami nagyon elképesztőt kell összehoznia, de akkor se fog az 1. rész nyomába érni egyik se bevételi szempontból.
2019. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mozikban sikeres lesz, értékelés ügyben pedig közepes.


Nem gondolnám, hogy Cameron sz*rt ad ki a kezéből. De ahogy előttem leírták, az első sikerét nem fogja megközelíteni.


Ettől függetlenül várom. Illetve annyit még, hogy 4 folytatást ígért, az imdb 2 évente való kiadást ír, de Cameront ismerve, amilyen ritkán készít filmeket, szerintem nem fognak 2 évente jönni a folytatások.

2019. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogják megközelíteni az első rész sikerét, de nem is kell nekik. Ha csak feleannyi nézőt vonzanak be, az is bőven elég. Kellően sikeresek lesznek, és James Cameron nem nagyon csinál rossz filmeket, úgyhogy valószínűleg a minőséggel se lesz baj. Újabb 5 milliárd a Disney-nek.
2019. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!