Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon várja a 9. star wars filmet?

Figyelt kérdés
Nekem a 7. nem volt rossz de jobbra számítottam, a 8. rész totális kiábrándulás volt, most meg az előzetesekben lovagolnak az űrhajókon, visszahozzák a hlaálból palpatinet, így darth vader 6 részes jellemfejlődése, bukása és feláldozása semmivé lett. Mi a fiúkkal star wars fanok vagyunk de senki sem fogja megnézni moziban a 9. részt, meg akit ismerek az is kiábrándult, van-e olyan aki még teljes gőzzel várja az új részt?
2019. dec. 6. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy van.
2019. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Igen, van. Méghozzá elég sok.

[link]

"Mi a fiúkkal star wars fanok vagyunk"

Na ezért nem használom többet magamra a "Star Wars fan" kifejezést. Én szeretem a Star Warst, ami újabban a "fan" ellentéte, mivel a "fanok" nem csak gyűlölik a Star Warst, de ki nem állhatják, ha legalább 1 perce nem mondhatták el mindenkinek, hogy mekkora egy utálatos gagyi baromság és fúj de utáljátok.

Én a "fan"-ságból ábrándultam ki. Ha a Star Wars fandom azt jelenti, hogy nem tudunk együtt örülni, hanem csakis gyűlölendő célpontokat kijelölni és azokat jó erősen gyűlölni, akkor én nem akarok ebbe a közegbe tartozni. Ami nekem nagyon fájdalmas, de hát ez van.

Szóval csak azt mondom, hogy ha ennyire kiábrándultatok, akkor legalább befoghatnátok csak egyetlen egy percre, hogy mások élvezhessék egy kicsit azt amit szeretnek.

2019. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Igen, maximálisan egyetértek #3 válaszoló, kicsit érdekes ez a "rajongók vagyunk, mert utáljuk az összes filmet" mentalitás. Kicsit paradoxon. A rajongó az aki szeret valamit, imád valamit, és várja hogy új dolgok készüljenek. Aki már előre gyűlöl egy olyan filmet ami még MEG SEM JELENT, az nem hogy nem rajongó, de egyenesen egy gyűlölködő rosszindulatú ember. Mellette még beszűkült is, mert valami olyat előre utálni amit még nem is láttál, nos, enyhén szólva sem okos dolog. Szóval te annyira vagy "rajongó" a hasonló barátaiddal együtt kedves kérdező, mint amennyire egy angol egyetemista szombat hajnali 3-kor a Király utcában józan.
2019. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocs hogy nem várom a 3. részt mikor egy kalap kaki lesz minden jel szerint...


A 3 főhős is kijelentette hogy az életbe nem vesz részt semmilyen star wars dologban többé, gondolom előre temetik a filmet.


[link]

2019. dec. 7. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

"A 3 főhős is kijelentette hogy az életbe nem vesz részt semmilyen star wars dologban többé, gondolom előre temetik a filmet"


Idézet a cikkből:

"Ridley hozzátette, nem is igazán tudja, mivel tudnák felülmúlni a Skywalker korát, elvégre egy remek történet lett, szintén remek lezárással. Szerinte valami egészen rendkívülivel kellene előrukkolni ahhoz, hogy újra elővegyék a karaktereket"

2019. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"bocs hogy nem várom a 3. részt mikor egy kalap kaki lesz minden jel szerint..."

Erről beszéltem, még meg sem jelent a film, még senki sem látta, de te már előre tudod hogy rossz lesz, mert valami hasonló savanyújóska (aki szintén nem látta még a filmet) eldöntötte magában hogy rossz lesz és ezt tényként megírta valami blogon. Gratulálok. Izgalmas életetek van.

Most elképzeltem magamban hogy ha ez a film jó lesz (márpedig nagy eséllyel jó lesz), akkor a sok gyűlölködő "rajongó" miközben torrentről leszedett verzióban nézi (mert ugyebár nyilván nem megy moziba, hogy ezzel is demonstrálja hogy mennyire utálja a filmet és hogy majd ezzel ő megmutatja a Disney-nek - de azért ingyen mégiscsak megnézi utána, mert csak érdekli), és ösztönösen kezdi élvezni mert amúgy jó, szórakoztató film, akkor percenként arcon csapja magát hogy "Ezt nem élvezheted Béla, hiszen előre tudtuk, megmondtuk hogy ROSSZ lesz, akkor rossznak is KELL lennie, érted?!" és miután döbbenten veszi észre hogy minden igyekezete ellenére mégiscsak élvezte, bedühödik, előveszi a nagyítót, meg a másodpercenként megállítható lejátszót, újranézi, és minden mozdulatsort, mondatot, képkockát kielemez, keresve a lehetséges hibákat, és írja őket jegyzetfüzetbe. "Hmm itt rossz irányba görbül a színész szája, hmm itt az állat egyik szőrszálán nem csillant meg a napfény, hmm ezt a mondatot, hogy "Igen, így lesz" már egy másik filmben mondták korábban" stb. aztán mikor egy jó listát összeírt, odaül a Facebook elé vagy a blogja elé, és elkezdi gépelni a "Miért hitvány az új Star Wars epizód" kezdetű polémiáját.

2019. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!