Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a 'Betolakodó'...

Aki látta már a 'Betolakodó' című sorozatot, mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Elég fura sorozat, mintha vagy mindenki rossz lenne benne vagy nem. Egyet kivéve, attól rosszabb nincs, gondolom mindenki egyetért aki látta, mert tudja kiről van szó.


De szerintetek Danilo és Anabella rosszak voltak? Bevallom, ezt sehogy sem tudtam eldönteni, bár láttam, hogy mindketten egyre messzebbre és messzebbre mentek, mintha mégsem lettek volna azok.


Különösen Danilo.


Ti mit gondoltok?



2019. dec. 6. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán gonosz volt nekem mindig is az Maximilliana,akinek Danilo és Anabella megakart felelni. Nem voltak olyan kis szentek mint Maricruz. Anabella inkább csak kétszínű. Mindig azt mondja,mint az akivel utoljára beszélt vagy ami az érdekében állt. Ezt nem nevezném gonoszságnak. Danilo se igazán(mikor először futott a sorozat Sergio Sendel hatalmas szerelem volt. Ma már csak nevetek ezen.) ,Danilo inkább iszonyatosan naív,befolyásolható,de ha elpattan az a cérna akkor agresszív jelzőt mondanám rá. Nekem aki úgy volt gonosz h ok nélkül,és nem befolyásra,mint Violeta va Raquel,aki igazán az en olvasatomba gonosz volt az az ügyvédnő Silvana.
2020. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nahát, te hasonlóan gondolod mint én.


Maximiliana a legundorítóbb ember akit ki lehet találni, mindenre képes, de annyi esze is van, hogy ne saját maga végezze el a piszkos munkát. Önelégült de igazi elvei vagy céljai nincsenek, talán nem csak saját maga számít neki, de csak magát tartja sokra.


Danilo, szerintem nem volt rossz, ahogy Anabella sem. Danilo csak nagyon befolyásolható, túlságosan bízott a családjában, és az egyetlen közöttük aki képes volt érző emberként viselkedni. Anabella pedig szerintem egyszerűen okosabbnak hitte magát mint amilyen volt, és makacsabb volt mint amennyi esze volt. Plusz elkényeztetett volt. De összességében ezt a kettőt még kedveltem is időnként. Sőt az elején nagyon is. Más úgy nevezett gonoszok is voltak benne akik szerintem tűrhető figurák voltak. Mint Zayra. Míg Raquel-től a plafonon ugráltam. Visszataszító volt. És Rodrigóból az elején többet néztem ki, míg Alirióból kevesebbet. Estebánból is kevesebbet néztem volna ki.


Na de mindegy is. Szerintem összességében jól gondolod.

2020. júl. 17. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Danilot en kifejezetten szerettem. Akkoribban nekem jobban tetszett,mint Carlos Alberto. Még is ő kellett mindnekinek. Annabellat már kevésbé csíptem,Maximilliánát ütni tudnám mai napig. Raquelt szintén,de az már inkább a szánalmas kategória. Neha már sajnáltam,h ekkora korlátolt hülye.
2020. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!