Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok a Trinkets-hez, Sex...

Tudtok a Trinkets-hez, Sex Education-höz, Euphoria-hoz, How to sell drugs online (fast) -hoz hasonló sorozatot?

Figyelt kérdés
Ha tudtok valami jó történelmit, sci-fit vagy fantasy-t, arra is vevő vagyok. Esetleg az Orange is the New Black hangulatához hasonlót ismertek? Előre is nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát.❤️

2019. dec. 8. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Kicsit off, neharagudj, de te melyiket tudnál a legjobban a Sex Education höz hasonlítani? Zseniális film :D Köszi

2019. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Pont ezért kérdeztem, mert én nem tudok hozzá hasonlítani semmit, annyira imádtam. De más hátha. Viszont annyira egyedülálló az ötlet és a kivitelezés, hogy elég kicsi rá az esély.

2019. dec. 11. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fleabag, The end of the f***ing world, Skins (uk), Skam, 13 reasons why, Misfits ❤️
2020. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Fleabag-et és a The End of the F *** ing Worldöt láttam, de a többibe belenézek. Köszönöm szépen!❤️
2020. márc. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!