Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmeknél ez a "Marvel" -es...

EagleHUN kérdése:

A filmeknél ez a "Marvel" -es bullshit trend hamar ki fog vajon kopni? Vagy még sok olyan látványfilmes "remekműre" lehet számítani, amelyek sem történetükben sem színészi játékban nagy nullák?

Figyelt kérdés
Kezd idegesíteni hogy a készülő új filmek 75 % -a ilyen nézhetetlen látvány izé.

2019. dec. 9. 00:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát nagyon remélem. Bár amíg van rá kereslet addig úgyis ezeket fogják nyomni sajnos.
2019. dec. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

ilyenek mindig lesznek, csomó kaptafa, mert ezeknek magas a bevételük, ezért ugyanazt csinálják, akkor is ha logikailag baromság egy csomó minden

de egyébként vannak meglepően jó filmek, amikről azt hittem, hogy rossz lesz, pl a Doctor Sleep nekem nagyon bejött, nem volt pedig valami sok elvárásom

2019. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem fog valószínűleg kikopni. Minek erőltessék meg magukat, ha ezt is nézik?
2019. dec. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
76%

Hamar biztos nem, mert 2008 óta szállítják a legnézettebb filmeket. Jelenleg 2021-ig van eltervezve a további menet,legalábbis ami nyilvános.


Dehát ezer más rendes film jön ki egy évben, nem muszáj ezt nézni :)

2019. dec. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

Akkor ne azt a bizonyos 75%-ot nézd, ami szerinted nagy nulla, hanem a másik 25%-ot. Egy rakás film jön ki hétről hétre, tegyük fel, hogy igazad van az aránnyal kapcsolatban. Akkor is rengeteg olyan film jön ki, ami neked megfelel.


Tipikus emberi hozzáállás. Nemhogy azzal foglalkoznál, ami neked tetszik, inkább belekötsz a másikba. Ami ugye nagy nulla, de azért az emberek többsége arra megy. Mert az emberek többsége h*lye?! Nem értem.. kinek ez, kinek az tetszik.


Én is szeretem a Marvelt, de szeretem Clint Eastwood filmjeit is pl. Mi ezzel a gond? Találja meg mindenki a magának valót.

2019. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Jó eséllyel mennek még jó darabig. Ha nem a képregényes filmek, akkor majd merítenek máshonnan. A képregény (nyilván van kivétel) egy könnyű műfaj, ami kiváló alapanyagot nyújt olyan filmekhez, amit csak nézni kell, különösebben nagy agymunka nélkül. Most ezek mennek a legjobban, aminek ezernyi oka lehet. De azért ne felejtsük el, hogy az embereknek sose volt gondja a látványos, könnyű kikapcsolódást nyújtó filmekkel. Voltak persze nagy bukások, de általában, ha valamibe elég pénzt forgattak be, azok tetszettek az embereknek. Amúgy meg a Marvel csak tudhat valamit, ha képesek voltak 10 éven át építgetni egy hatalmas történetfolyamot anélkül, hogy belebuktak volna. Én a filmeknek szerintem max a felét láttam, nem tartom magam ezek rajongójának, de az nagyon tetszik, ahogy képesek voltak logikusan, egymásra építkezve megágyazni egy, a tizedik (vagy tizenegyedik?) évben bekövetkező nagy finálénak.
2019. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

"Mert az emberek többsége h*lye?"


Igen, ez így van sajnos.

2019. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

Egyébként nem is azzal van a baj, hogy az emberek szeretik. Mindenki szerethet valami szemetet. Én is szeretek egy csomó szemét filmet.

A gond azzal van, hogy a marvel-fan nem látja be, hogy a szeretete tárgya szemét és agresszívvá válik minden kritikára. És ezért lesz hülye is.

2019. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

Ti a nagy okosok!

Nyilván a többség a hülye.


Szerintem nem szemét a MCU, és nem is bántok senkit, akinek nem tetszik. Ezzel ellentétben, ti, akiknek nem tetszik szemétként tekintetek rá és lehülyéztek minket.


Vicces... De akkor biztos én/mi vagyunk a hülyék? Illetve biztos sz*r az, ami nektek nem tetszik??


Képtelenek az emberek elfogadni azt, hogy nem mindenki olyan, mint Ő és, ami neki nem tetszik az szar, aki nem így gondolja, az pedig hülye. Röhej.

2019. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%

"Nyilván a többség a hülye."


Igen, ez így van sajnos.


Szerintem nem sikerült felfogni amit írtam, csak triggerelődtél. Ennek semmi köze az elfogadáshoz. Illetve te vagy képtelen elfogadni azt, hogy valaki rossznak tartja a marvel filmeket (mert millió fan biztos nem tévedhet).

Nem azzal van a baj, hogy szemetet szerettek, hanem azzal, hogy agresszív állatok vagytok.

2019. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!