Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok elgondolkodtató filmet...

Tudtok elgondolkodtató filmet ami gyerekkortól felnőtt korig játszódik?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne amiben egy lány/ fiúnak rossz gyerek kora (nem törődtek vele a szülei,kicsufolták) volt és felnőtt korára egyenesbe fordul az élete.

2019. dec. 9. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz az egy az egyben a [Rút Kiskacsa] története.

Papa, én nő vagyok!

Bérbarátnő álomáron

Hamupipőke

Neveletlen hercegnő


Tavasz, Nyár, Ősz, Tél... és Tavasz


Nem azért, de ez teljesen átlagos, hogy a gyerekek csúfolják egymást és a szülőnek nincs ideje a gyerekre rendesen odafigyelni, mert dolgozik napi 9 órát 8 óra munkabérért és 3-4 órát utazik ugyan ezért.


Ott a [Frózen]. Abban még figyeltek is a gyerekre, mégsem volt boldog gyerekkora.


De ott van az [Agymanók] - Ez egy fontos film. Arról szól, hogy a gyerek megtanulja, nem csak egyféle hangulat/érzés létezik a világon és egyszerre lehet szomorú és boldog, vagy haragos és félénk is, mert ez természetes. Pont egy éretté válási szakaszt mutat be. Szóval jól passzol a kérdéshez.


Olyan film kell, ami a gyereket bemutatja kiskorától nagy koráig, arra ott a [Boyhood].


Vagy ott van a [Terápia] sorozat. "Misi" részeket tudom ajánlani a figyelmedbe.


StarWars-ban Anakin alakja hasonló. Csak neki nem feltétlenül a jó irányba fordul egyenesbe az élete.


Parfüm - Itt is egy kivetett legényke cseperedik fel mesterré. Csakhát szociopata.


Festen - Itt különös figyelmet kaptak a valóban rossz gyerekkoral rendelkező gyerekek és felnőttként egyenesbe fordult az életük. (na nem a szívritmusuk, csak az életük). Tanulságos film és nagyon hatásos. Főleg, hogy nincs benne háttérzene.


Az emberek nem sérülnek meg tartósan amiatt, mert a gyerekek csúfolták őket. Tovább lépnek ezen. Ezért nincs nagyon értelme ezt külön filmre vinni, hacsak nem valakiből extrémen kirívó ember lett, mint [CRUMB]. Ezért megmarad gyerek mesének, megmarad a rút kiskacsának.

2019. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ☺

Olyan gondoltam ami a betegségét csúfolja ki pl. Benx vagy ,hogy valaki visszahúzódó es azért gúnyolják

2019. dec. 9. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamiért Forrest Gump jutott eszembe. Őt a betegsége miatt csúfolgák eleget. És ez segített neki egy-két dolgoban, de ugyan olyan retardált maradt, miközben tiszta volt a szíve. Szóval nem igazán tört ki a looser kategóriából, de közben nyertes volt.
2019. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!