Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Paranormális Jelenségek c....

A Paranormális Jelenségek c. film hány %-ban igaz történet?

Figyelt kérdés
Úgy értem az egész úgy történt az életben ahogyan az le lett leforgatva amit a filmben látunk? A csaj tényleg megölte a barátját? Jah és az elején mért írják ki hogy köszönik a felvételeket a rendőrségnek ha az egészet csak ők forgatták le?
2010. júl. 20. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
csak 99,9999999%-ban igaz :D
2010. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom azért írják, hogy "köszönik a felvételeket a rendőrségnek" mert miután a csaj megőrült és a pasi meghalt(vagy mi is történt) gondolom a rendőrség találta meg a felvételt és nyomoztak az alapján, hogy vajon mi is történhetett...Szóval lefoglalták, mert gyilkosság történt és a felvétel meg a helyszínen volt, mint bizonyíték.

De amugy ez csak kamu. Mármint a film. Tudtommal...Nem kell elhinni mindent, amit írnak :D Szerinted tényleg leadták vna tvbe ha ez megtörténik?? Meg akkor inkább már a hírekbe adnák le!!:D És akkor szkeptikusok se lennének már...szóval érted :D;)

2010. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát igen, nagyon valóságos, mivel így forgatták, de én se hiszem, hogy akkor ez tényleg valódi, mert akivel ilyen történik, azt nem játszák le a mozikban, meg ilyenek...meg van második része is, szóval gondolom most mindenki házi videókat csinál...
2010. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első képkockától kezdve az utolsó feliratokig hamis! Ez egy amolyan ál-igaz történet, mint az Ideglelés pölö, beállítják, hogy ez megtörtént és a felvételek valósak, így izgalmasabb a film... de ez nem igaz. Lehet, hogy valaha, valamikor pletykából hallották, hogy ez történt, vagy akár lehetett egy felvétel is, amin valóban becsapódik az ajtó, vagy ilyesmi, de amiket láttunk képkockák, azokat leforgatták.
2010. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
0%
2010. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ál-doku film. Direkt ilyen műfaj, kezdődött ugye a Cannibal Holocausttal aztán jöttek a követők. Cloverfield, Ideglelés stb
2010. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy igazi. A színészek pedig Katie Featherston és Micah Sloat, itt pedig egy interjú velük a filmről (amin vigyorogva köszönik a támogatást):

http://www.youtube.com/watch?v=Y_9jOZkOhhQ


Egyébként először én is azt hittem, hogy igazi, de miután kiderült, hogy 0% a valóságalapja, már nem is annyira ijesztő.

14/L

2010. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jó csak azért gondoltam hgy valamennyire igaz lehet mert náluk régen egy kertesházban történtek dolgok mindig éjszaka kezdődtek és akkor is ha fel volt kapcsolva a villany árnyékok stb.. Jah mint amikor törnek zuznak a konyhában. Ráadásul végül már nappal is jött ez a dolog és az ablak nagyon nagyot durrant mindtha betörték volna de csak egy repedés keletkezett és senki sem volt a környékén. Aztán apu elmesélte az egyik szomszédnak pontol pontra hogy mi történk mndn éjszaka a konyhában és aztán derült ki hogy elöttünk egy öreg férfi lakott egyedül a házban csövseket vitt oda lakni azok rátelepedtek kiakarták őt turni aZTán egyszer egyik északa agyonverték kinozták majd megölték és ez mindn éjszaka lejátszodot nálunk mert nem tudott a férfi lelke nyugpdni. Bár azt én sem hiszem hogy ténylg létezne olyan hogy valakibe csak ugy belebujik egy gonosz akármi XD és ugy gyilkol:D
2010. aug. 5. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg kell mondjam nekem elég nyugtató volt ez az egész, hogy nem igaz mert 7 évesen én is láttam árnyékokat és leestek dolgok meg ilyenek vagy 9 éves koromig.12 évesen megint de csak 14 éves koromig.Most 15 vagyok :P :)
2013. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jesszuuuus XD de gyökér voltam 3 éve, te jóságos isten :D:DD
2013. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!