Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szarvasvadász csak szerintem...

A szarvasvadász csak szerintem koppintás egy kicsit Scorsese és De Niro korábbi közös filmjeiről?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert egy remek film, fontos mondanivalóval, de ha megnézzük De Niro már volt egyszer vietnámi veterán a Taxisofőrben. Ott is ugyanezt a kicsit különc, társadalomba nehezen visszailleszkedő embert játszotta. Sőt, ott ez hatványozottan jelen volt, a Szarvasvadászban azért pont hogy ő tudja valamelyest megjátszani a normális embert a háború után. De szerintem van párhuzam. A másik Scorsese-De Niro film, amire emlékeztetett az Aljas utcák. Ha megnézitek, a Szarvasvadász első egy órája szinte ugyanolyan szabadságot, a fiatalok "Carpe Diem" életét mutatja be, mint az Aljas utcák, ott is nagyon kézzel foghatóak ezek az éjszakai kocsmázások, tengések a semmibe. Vélemény?

2019. dec. 17. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerinted biztos az.

Szerintem nem az.

2019. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!