Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mártírok című filmen milyen...

A mártírok című filmen milyen undorító jelentek vannak?

Figyelt kérdés

Meg szeretném majd nézni, de előtte jó lenne tudnom, hogy mire számítsak, hogy felkészüljek lélekben.

Milyen undorító jelenetek vannak benne? A végét tudom, hogy mutatják a csaj megnyúzott testét, de ezen kívűl milyen undorító dolgokat csinálnak benne és mutatnak benne?



2019. dec. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szinte csak ennyi, ami undorító benne. De ezenfelül rémlik öncsonkítás is, pl vagdosás, van benne verés, de egyik sem übereli a lány bőrének lenyúzását. Szóval összességében nincs benne annyi dúrva jelenet. Van benne még az a szellem féleség, de az sima horror elem. Egyébként jó film, ajánlom a megnézését.
2019. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számomra a legdurvább film volt, amit lattam.

Nem a szokásos trancsírozós téma.

2019. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nem undorító. A pszichés gyötrés és a tehetetlen düh annyira elvonja a figyelmet,hogy fel sem tűnnek majd ezek. Jó film,bár volt már ami jobban megviselt. :)
2019. dec. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!