Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars IX. Vélemények?...

Star Wars IX. Vélemények? (SPOILER! )

Figyelt kérdés
Hogy tetszett? Én csalódtam.

2019. dec. 18. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Már be van készítve a popcorn, kíváncsi vagyok a véleményekre én is. Természetesen pénzt ezért az immár hulladékká lett franchise-ért nem fogok kiadni.
2019. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon rossz film volt. Minden várakozásomat alulmúlta. A vége egyenes förtelem volt. Bár még frissek az élmények, most jöttem ki a moziból, de szerintem nem szépül meg a film holnapra.
2019. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leírod a sztorit pls? Nincs kedvem moziba menni.
2019. dec. 18. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Volt egy-két olyan jelenet amit furcsálltam, de legalábbis én máshogy oldottam volna meg. Viszont összességében szerintem egy fantasztikus film lett. Több korábbi kérdést is megmagyarázott, látványos volt, a történet lekötött, az eredeti trilógiára alapozott nosztalfia fanservice pedig szépen áthatotta az egész filmet.

Nem mondanám hogy a legjobb epizód, de egy erős 8/10-est simán megér szerintem.

2019. dec. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Jó volt. Kiderül Rey családneve. Amúgy már az ereje elárulta. Sok az akciójelenet. Kylot az elejétől manipulálta valaki. Reyt is ugyanúgy próbálja megfertőzni. De Lea megakadályozza. Rey és Ben összefognak. Mindkettő megmenti a másikat. Ben, Lea feláldozza magát. Elcsattan egy csók is. Poenak előjön a nője és segíti a csapatot. Luke, Solo szelleme visszatér. Rey jedivé válik. A kardja arany. Az ellenállás győz. Finn annyi szereplést nem kap. Az ázsiai nő meg csak pár percet szerepel. Nincsen időugrás. Lezárják, de maradnak kérdések. Van bolygó elpusztítás, új erő, áruló, repülés. Aranyos kis állatszerűség. Viszont most nincs yoda.
2019. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KönyvmolyUraság ***** válasza:
Tökéletes film és Tökéletes bosszú Palpatine ellen. Amúgy egy kérdés. Ugye Palpatine már egyszer feltámadt akkor nem fog megint? Mert akkor mindegy hányszor ölik meg mindig újraéled.
ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!