Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért húzzák még a kritikusok...

Miért húzzák még a kritikusok is le a star wars 9-et? Miki egér elfelejtett utalni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 12:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért 61 és 78 között a "kicsit magasabb"-nál jóval nagyobb a különbség.
2019. dec. 25. 16:32
 12/15 anonim ***** válasza:

"De persze a valóság senkit se zavarjon. A lényeg a buta narratívátok, ahol a Disney által fizetett ultrafeminista kritikusok felhúznak minden filmet ami rossz (kivéve amikor nem, de azokat az eseteket nem szabad figyelembe venni), és lehúznak mindent ami jó (kivéve amikor nem, de azokat az eseteket nem szabad figyelembe venni). Hogy mekkora hülyeség, és mennyire nincsen köszönő viszonyban a valósággal, az nem számít"

Lol, ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :D

Szóval lényegében a halmazból kimazsolázgatod a neked tetsző adatokat, a téged cáfolóakat nem veszed figyelembe, és ezt a szándékosan torzított eredményt elnevezed valóságnak.

Mintha azt mondanád hogy abba nem lehet belehalni ha lelőnek, mert hát mennyien túlélték már! És persze voltak akik belehaltak, de azokat nem szabad figyelembe venni...

2019. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Szóval lényegében a halmazból kimazsolázgatod a neked tetsző adatokat, a téged cáfolóakat nem veszed figyelembe, és ezt a szándékosan torzított eredményt elnevezed valóságnak."

Ömmmmmmm... nem. Egészen pontosan ennek az ellentét csinálom. Nem tudom hogy sikerült leszűrnöd a tökéletes ellentét annak amit mondtam.


"Mintha azt mondanád hogy abba nem lehet belehalni ha lelőnek, mert hát mennyien túlélték már!"

Igen? Ez mégis milyen módon analóg azzal, hogy szerintem a Disney nem fizeti le a filmkritikusokat? Vagy hogy az Alitát és a Marvel Kapitányt is viszonylag közepesen pontozták, nem olyan szélsőségesen ahogy a #9 állította?

Nem látom a hasonlóságot a két gondolatmenet között. De úgy egyáltalán. Kérlek bontsd ki egy kicsit jobban hogy mire gondolsz. Mert elég homályos. Azon túl, hogy belém álltál itt sértegetni, nem látom hogy amit írtál, az milyen módon kritizál bármit is amit én írtam.

2019. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert pocsék mint az összes disney film, elnézést kérek tőlük a kommentért. JJ abraham nem ért semmit az SW-hez és nem is törekszik rá szerintem, elég ha eladják a filmet, a bögrét, a polót, a vidóejátékot stb...
2019. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Wadmalac ***** válasza:
58%

Abrams bácsi megpróbálta visszaterelni az utolsó jedik mederből kicsapó folyóját a régi mederbe... és beletört a bicskája.

Sajnos mindenhol érezni, hogy itt nem természetes mederszabályozás történt, hanem izzadtságos erőlködés.

És ehhez még a jediket-sitheket Gyűrűk urába illó varázslós tulajdonságokkal is el kellett látni.


Hogy miben és miért ártott a Star Warsnak a Disney?

Hát, ha egyáltalán a Disney a hunyó, nem pedig az általános blockbuster-gyártási mai trend, akkor az a baj, hogy túlságosan is megpróbálták előre kitalálni, mit fognak zabálni a megrögzött fanok, ahelyett, hogy hagyták volna a rendezőket új csapásokat produkálni, amik a régi fanokat új fele vezetik és új fanokat produkálnak.

Az eredeti első három Star Wars volt csak képes igazi fan-teremtésre, sz összes többi ezeket próbálta megtartani. Az előzmény-trilógia megpróbálta a következő generációt is megszólítani, több kevesebb sikerrel, de igazi ereje erre nem volt.

A lezáró trilógiából meg csak Rian Johnsonnak volt mersze kicsit új felé nézni.

El is kenték a száját, visszakaptuk Abramset, aki a Disney szemében a "jó káder" volt, aki hagyománytisztelő.

De láthatóan újat mutatni nem tud, illetve amit igen, az nem Star Wars ízű. Vagyis de, csak érezhetően mesterséges aroma. Mint amikor az eper ÍZŰ fagyitól fél napig böfögöd a tömény mesterséges aromát, ami valahogy mégsem az, ami.


Direkt kétszer is megnéztem, mert elsőre a Ryan Johnson-féle sem tetszett annyira, de másodikra ehetőbb lett.

De ennél nem használt.


Nem akarok elfogult lenni, természetesen nehéz az ős-trilógiához mérhető ütős dolgot produkálni, de számomra ez a lezárás nem tartalmazott több élményt, mint viszontlátni régi karaktereket nem méltóan jelentéktelen mértékű részesedéssel a történetben.

2020. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!