Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jumanji 2 jó film, nem nagyon...

Jumanji 2 jó film, nem nagyon gagyi?

Figyelt kérdés
Megnézném előtte gyorsan az 1-et is.
2019. dec. 19. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Jumanji 3, ha a most moziban futóra gondolsz.
2019. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na szuper és ha nem nézem meg előttra másik 2 darabot? Attól még lehet jó?? Nincs kedvem megnézni még most gyorsan, mint valami dolgozatra....


A Fekete Karácsonyt akartam, de nár nem adják...


Star Warst meg nem akarom, vagy nem baj, ha előtte nem láttam a többit? Vagyis nem bírtam végignézni. Valamikor ment a tévében az a rettenet, meg egyszer valamelyiket végig is néztem, nem tudom, meliyk volt az.


Semmi jó film nincs, a Fekete Karácsonyt nagyon akartam pedig... De a Star Wars miatt nem adják... Meg gondolom amiatt nincs is normális film.

Kérdéses em, ezekre kell felkészülés?

2019. dec. 19. 18:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó volt a 2, nekem kellemes csalódás volt (alacsonyak voltak az elvárásaim, arra számítottam, hogy egy gagyi remake lesz, de nem, teljesen jó)

persze azért nem egy remekmű, de szórakoztató volt


nem kapcsolódik szorosan az első részhez, anélkül is teljesen érthető minden, mert csak az alapötlet közös

2019. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy látni kell. A Jumanji Welcome to the Jungle konkrétan ott kezdődik, ahol a 90-es évekbeli Jumanji befejeződött.

Az új filmet nem láttam, de nem hiszem, hogy érthetetlen lenne az előzmények nélkül.


(Egyébként nem feltétlenül muszáj elmenni moziba, ha nincs semmi, amit megnéznél.)

2019. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*Amúgy az első részt mindenképp érdemes megnézni, Robin Williams miatt is.

De ha beülsz erre sem maradsz le semmiről. Gondolom az új karakterek miatt megint felvázolják a játék koncepcióját. (Ami kb. annyi, hogy van ez a játék, amit egy varázsló készített, azoknak, akik maguk mögött akarják hagyni a világot...azt hiszem eredetileg saját gyerekeinek. Alapvetően senkinek nem eshet benne maradandó baja, ha be tudják fejezni a játékot. De ha esik is, akkor a játék minden esetben visszaforgatja az időt arra a pontra, amikor elkezdték játszani, így senkit sem ér semmi kár. Sőt, általában még javít is a helyzetükön, mert az emlékeik megmaradnak.)

2019. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Be kellene váltani az utalványt
2019. dec. 19. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Jumanji egy akció film viccekkel, kalanddal.

Hol kell beváltani? Ha nem váltod be mi lesz? Ha oda mész a pénztárhoz és lebarterolod, hogy 20% kedvezménnyel átruházod valakire, aki éppen veszi a jegyet?

Ha nem váltod be, nem halsz meg. Szóval annyira nem "kell", csak szeretnéd.

Én simán megnézém az Emiliás karácsonyi filmet zéró érvárással. Vagy valami normális művészben nézhető filmet.


Mik vannak még választékon?

2019. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jumanji amúgy engem érdekel, de én láttam az előzőt. Egy jó agyzsibbasztó vígjáték.


Amit most néznék még (mondjuk ezek vannak kókusz szigeteki moziban is) :

az aszfalt királyai

Élősködők

Az ír

Joker


Különleges életek

2019. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jégvarázs 2

Star Wars

Seveled (magyar vígjáték, de nem öcsis program, azt momdta, nem jön be rá)


A modern karácsonyt már nem adják, kiment. Volt ez a Fekete karácsony horror, ezt nagyon akartam, de aznap nem jött el az illető.


Beülünk a Jumanjira xD

2019. dec. 20. 10:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást! :)
2019. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!