Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha meg szeretném nézni a Star...

Ha meg szeretném nézni a Star Wars: Skywalker korát, de még egy Star Wars részt sem láttam, mely részeket nézzen meg, hogy értsem majd a filmet?

Figyelt kérdés

2019. dec. 20. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Az összest xD
2019. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
1-től 8-ig
2019. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi, ezt a borzalmat még az sem érti, aki egyébként Csillagok Háborúja kedvelő.
2019. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
3: Érdekes, én értem.
2019. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Ember, a kérdezőt az érdekli, hogy melyik filmeket kell megnéznie, hogy értse a filmet, nem az érdekli, hogy mennyire gyűlölöd a Disneyt (amúgy kezd már tragikomikusan szánalmas lenni ez a gyűlölet, mondom ezt úgy, hogy én sem kedvelem őket és elég sokat is vitáztam a 62%-os sráccal), sem az, hogy egyáltalán jók-e vagy rosszak-e a filmek.

Vitázzatok normálisan a film hibáiról (ahogy szerintem én tettem és teszem is), vagy kussoljatok, ha nincs érdemi mondanivalótok. Az nem érv, hogy huladékok a filmek, mert csak, fejtsétek ki.



Amúgy szerintem ha az előző 2 részt megnézed (Ébredő Erő meg Utolsó Jedik), már nagyjából érthető lesz, bár azért a tisztább képhez szükség lenne az eredeti trilógiára is (Új Remény, Birodalom Visszavág, Jedi Visszatér)

A prequelek kihagyhatóak szerintem, mivel kb 0 utalás van rá (legalábbis az előző 2 filmben kevés volt, a Skywalker korát még nem láttam)

2019. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Az Erő egyensúlyát, mint fogalmat az előzménytrilógia vezette be, és erre pl. az Utolsó Jedikben van utálás. A Skywalker korában is van. Ezenkívül még 3 prequel utalást szúrtam ki, de azok annyira nem jelentősek.
2019. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a 7-8 at mindenképpen, de a legjobb a mind a 8 lenne.
2019. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

6 na jó, de azért ez közel sem olyan jelentős, hogy csak emiatt megnézzen 3 filmet az ember :'DDD

Simán érthetőek a filmek ezek nélkül is.

2019. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok egy star wars fan, úgyhogy biztos nem ajánlgatom az összes részt. Ha van kedved nézd meg az ezeket, amik pár éve jöttek ki, a disneyseket, a többit nem kell. De az is tökéletes, ha nem nézed meg. Úgy is érteni fogod, és meg is kíméled magad.
2019. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha egy darabot sem láttál, viszont érteni akarod a filmet, de túlságosan nem akarod magad bele ásni a témába, akkor a 7. és a 8. rész kell hozzá. Az viszont szigorúan, mert különben, azt sem fogod érteni, hogy kik azok akik a filmben szaladgálnak és hogy mi van. Ha érdekel is a SW, akkor az összeset.
2019. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!