Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a StarWars filmek sorrendje?

Mi a StarWars filmek sorrendje?

Figyelt kérdés

Még egy részt se láttam és úgy döntöttem belevágok.

A sztori szerinti sorrend érdekelne engem.



2019. dec. 20. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

baljós árnyak

klónok támadása

sithek bosszúja

új remény

birodalom visszavág

jedi visszatér

jedi lovag: sötét erők videójáték

jedi lovag: sötét erők 2

jedi lovag: a sithek rejtélye

jedi lovag: a kiközösített jedi

jedi lovag: a jedi akadémia

2019. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A 8# miért kelett lepontozni mi rosszat írt? Kijavította amit kelett úgylátom mindog is lesznke ezen az oldalon idegbeteg emberek akik úgy élik ki magukat hogy teljesen mindegy ki mit ír lepontozza
2021. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Leírom akkor én rendesen.

Filmeket és sorozatokat fogom belevenni (élőszereplős és animált).

Kronológiai (időrendi) sorrendben fogom leírni).


1. Baljós Árnyak

2. A klónok támadása

3. Klónok háborúja (animált film)

4. Klónok háborúja (animált sorozat)

5. A Sithek bosszúja

6. Bad Batch (animált sorozat)

7. Solo - Egy Star Wars történet

8. Lázadók (animált sorozat)

9. Zsivány Egyes

10. Egy új Remény

11. A Birodalom visszavág

12. A Jedi visszatér

13. The Mandalorian (sorozat)

14. The Book or Boba Fett (sorozat)

15. Ébredő Erő

16. Az utolsó Jedik

17. Skywalker Kora



Nemsokára jön az Obi Wan Kenobi sorozat is ami a Sithek bosszúja és a Lázadók között kap majd helyet a listán, pontosan még nem tudom.

A Mandalorian 3. Évada is jön majd valamikor nemsokára. Az majd a Book of Boba Fett után fog játszódni.

Jön majd még egy Ahsoka sorozat amiről nem tudok sokat.


Jó filnezést, illetve sorozatozást!

(Tudom, pár éves már a kérdés de azért leírtam ide rendesen, hátha valaki erre jár majd érdeklődni.)

2022. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
13# a mando és a boba fett között nem lehet úgy mond idő rendet rakni mivel a bobás vissza emlékezéses szál előrébb van mint a mando és vagy ugyan akkor játszódik szóval ez így nézve téves
2022. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14 Igen, van benne visszaemlékezés, ami előbb/ugyanakkor játszódik mint a Mando, de ettől függetlenül a BoBF még mindig a Mandalorian folytatása, mivel folytatja a Mandalorian történetszálat.

Ott is lényegében annyi, hogy elmondja mi történt Bobával.

Ennyi erővel a Mandalorianban is voltak visszaemlékezések, amik még az Egy új Remény előtt játszódtak, szóval szerintem ez már szőrszálhasogatás.

2022. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15# hát csak nem mindegy hogy egy már 2 évados sorozatban van 1-2 vissza emlékezés vagy a sorozat szervez részét képezi szükséges a jelen történet megértéséhez
2022. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amugy nemtom minek kottok bele a 13asba. Sztm rendesen rendezetten leirta. Es igaza van h a a BoBF a Mandalorian utan jon, mivel az annak a folytatása DE el is mondja h mi tortent Bobával.

Arrol meg nem o tehet h jaj vannak visszaemlekezesek a sorozatban eze téves a lista..

16osnak amugy meg igaza van mivel a 2. Resze a sorozatnak az szinte az egesz egy visszaemlékezés volt.

Tehát a Mandalorian 2. Évada utan jon a BoBF mint story, de vannak benne jelenetek amik a Mandalorian idejében vagy elotte jatszódnak. Ennyi.

2022. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A #13 miafaxért lett lepontozva 0%-ra miaszr. Literally semmi hibát nem veltem nála..
2022. ápr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Van egy tippem miért lett a 13as lepontozva. #14 vagy #16 berágott rá h igaza van és jol írta le.

Ember ha jó a tippem akk ez elég gáz.. lepontozni a másikat mikor nem értesz vele egyet.. általános 6. osztályos szint kb.

2022. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!