Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem magyar a Netflix a...

Miért nem magyar a Netflix a tv-men?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most fizettem elő Netflixre. Mind telefonon, mind gépen magyar a menürendszere és a felülete az alkalmazásnak, a tv-n viszont angol. De be van állítva, hogy magyar legyen. Mi lehet a probléma?


Köszönöm előre is!



2019. dec. 21. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Frissítsd az alkalmazást a tévén. Nemrég jelent meg a magyar nyelvű menürendszer, gyárilag kizárt, hogy a frissen vásárolt tévékben is benne legyen.
2019. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hol tudom frissíteni? Viszonylag régi Samsung TV-m van, és az áruházában nincsen Netflix. A tv szoftvere pedig a legfrissebb. LG TV-n automatikusan magyar nyelvű az alkalmazás.
2019. dec. 22. 17:50
 3/5 A kérdező kommentje:

Illetve bocsi, megvan a Samsung Apps-ban a Netflix. De semmi frissítési lehetőséget nem látok. Jelenlegi verzió: 4.06402, 2016.01.07.

Lehet, hogy olyan régi a TV-m, hogy nem enged ennél frissebb verziót?

2019. dec. 22. 18:01
 4/5 anonim válasza:
Szia! Sikerült megoldani? Ugyanez a problémám nekem is.
2021. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, azóta már cseréltem TV-t. Túl régi volt a készülék, és már nem tudtam újabb verzióra frissíteni a Netflix alkalmazást.
2021. okt. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!