Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mostanában miért forgatnak...

Mostanában miért forgatnak ennyi filmet Magyarországon? Pl. Robert pattinson, selena gomez. Miért pont Mo? Vagy ez mindig így volt, csak nem vettem észre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ez mindig így volt, csak nem vetted észre... Itt forgatták pl. az Eragont, az Én, a kémet (Eddie Murphy), a Kémjátszmát (Brad Pitt, Robert Redford, még Jennifer Aniston is itt volt Brad miatt) stb. Van nagy filmstúdiónk is...
2010. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de miért pont magyarország?
2010. júl. 20. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Olcsóbb. Meg még Romániában is szoktak, pl: Hellraiser-filmek.
2010. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg itt szép régi élületek vannak. Robertel azért forgattak itt. meg persze azért is mert olcsó volt. :)
2010. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, ez az ok, hogy olcsóbb, bár nem értem miért olcsóbb cuccokkal/színészekkel elrepülni ide x ezer km-t, de ez az én bajom :D
2010. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Evita című filmet Madonnával meg azért forgatták Budapesten, mert a belvárosunk pont olyan állapotban volt, mint Peron idejében Buenos Aires.

Később a XIII. kerületben egy II. világháborús filmet forgattak, mert ott is az épületek tökéletesen megfeleltek. Ezenkívül nagyon olcsók vagyunk.

Arra meg nem vagyok büszke, hogy a fővárosunkban vannak olyan helyek, amik az elmúlt 50-60 év eseményeit őrzik. (pl. golyólyukak a falban)

2010. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!