Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Könnyen érthető német nyelvű...

Könnyen érthető német nyelvű sorozatok?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék tanulni németül és úgy gondoltam hatalmas segítség lehet egy német nyelvű sorozat, mivel az angol tanulásban is rengeteget segített, konkrétan The Last Airbender és a Friends. Valami hasonlót szeretnék a némettel is.

Mit érdemes megnézni?



2019. dec. 28. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha teljesen nulláról kezded, akkor először próbálkozhatsz mesékkel is. Tudom, fura, ha egy 30 éves férfi (nem tudom, mennyi vagy, csak mondtam egy példát) Thomas-t néz, de mindent a célért.


Ha kicsit felnőttesebbre vágysz, akkor Így jártam anyátokkal, Két pasi meg egy kicsi, vagy bármilyen sitcom

2019. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen, gondoltam hogy valami mesével kéne kezdeni, de abból is annyi van ezért gondoltam megkérdezem melyiket érdemes. Egyébként 20 éves vagyok, de nem riaszt vissza ha ilyet kell nézni hozza :D

2019. dec. 28. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Spongyabob német nyelven mindenképp egy jó szókincset adna! 💕
2019. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!