Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pál utcai fiúkat (1969)...

A Pál utcai fiúkat (1969) ugye eredetileg angolul forgatták, és úgy adták élő moziban is. Vajon ha hol lehet megnézni az eredetit? Vagy esetleg megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, az eredeti, angol.
2019. dec. 28. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:

*Elő

*ha nélkül

Bocsi, siettem

2019. dec. 28. 20:29
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én nem hinném,hogy egy magyar könyvből készült,magyar filmet 69-ben angolul forgattak volna le.
2019. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig angolul forgatták a filmet. Ha megnézed a szereplők száját, nem éppen úgy mozog, ahogy beszélnek.


"A forgatás 1966-ban kezdődött. Egy londoni gyermekszínészképző iskolából válogatták össze a gyermekszereplőket, akik angol nyelven forgattak, és később szinkronizálták őket. "


[link]

2019. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A DVDn jó eséllyel fent van az angol hangsáv, már ha fennmaradt. Mert lehetséges, hogy megsemmisültek a kópiák amiken ez volt.
2019. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat,akkor tudatlan voltam. #2
2019. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, angolul forgatták, a legtöbb fiú is angol volt, elég, ha csak a nevüket megnézzük. Csak olyan kíváncsi lennék az eredetire... ha a moziba kivetítették, akkor csak meg kellene lennie vhol. Az egyik főszereplő tesója azt mondta, h ő is mondjuk csak felirattal látta. Na mindegy, majd csak lesz vmi.
2019. dec. 28. 21:38
 7/8 TR75 ***** válasza:
100%
A DVD-n sincsen angol hang.
2019. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idén, év elején kiadták újra a filmet, a dvd tartalmaz egy angol hangsávot is. Viszont meg nem tudom mondani, hogy az az eredeti angol hang, vagy pedig csak egy magyarból angolra szinkronizált (bár szerintem ez utóbbi)
2019. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!