Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lett vége a Tóth Jánosnak?

Miért lett vége a Tóth Jánosnak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy rakás szar volt. Én azt nem értem, miért kezdődött el egyáltalán.
2019. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szokas szerint megerkeztek a gyakori kerdesekrol kihagyhatatlan i***ta emberek akik ugyebar lef*sva magat a kerdest jonnek velemenyt kifejteni ugy hogy senki nem kerdezte oket.Koszi.A kerdes tovabbra is adott.Erre szeretnek valaszt kapni nem random negativ emberek velemye erdekel a sorozatrol.
2019. dec. 30. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Az is csoda, hogy több mint 100 rész elkészült belőle, ugyanis egészen pocsék nézettséggel futott a tévében. Nem túlzok, volt olyan hogy mérhetetlen nézettséget produkált. Kereskedelmi csatornán 2-3 rész után levették volna a műsorról.
2019. dec. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat sajnalom igazabol, nekem bejott.Pedig en szenny sorozatokkal nem szoktam leallni.Mint pl ilyen valo vilag ejjel nappal bp.Aranyelet utan ez volt az egyetlen magyar sorozat amit kepes voltam nezni.
2019. dec. 31. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!