Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Adam Driver miért nem nézi...

Adam Driver miért nem nézi meg soha a filmeket amikben szerepel?

Figyelt kérdés

Adam Driver (többek között Star Wars, BlacKKKlansman, Házassági történet filmekből ismert, amúgy kiváló színész) híres arról hogy soha semmilyen filmet vagy akár csak egy-egy jelenetet sem néz meg amiben szerepel (de még hanganyagot sem hajlandó visszahallgatni, pl. nemrég volt a hír hogy kiment egy sajtótájékoztatóról mert a házassági történet című filmből bejátszottak valami hangrészletet).

Ez egy bizonyos fokig érthető, én sem szeretem magam viszontlátni családi videókon, de itt egy A listás világsztár színészről van szó, miért ódzkodik ennyire a saját szerepeit viszontlátni, mikor az egész világ őt nézi? Illetve hogy létezhet így valaki a sztárság világában, mikor azzal sincs tisztában mikor miben milyen alakítást nyújtott? Lehet hogy nemsokára Oscart nyer, és nem látja hogy mi az amiért Oscart kap? Nem látta az új Star Warsokat sem? Ez így nagyon fura számomra, nonszensz, mi ennek az oka hogy ő ennyire tartózkodik a saját filmjeitől?



2019. dec. 31. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A maximalisták utalnak szembesülnina hibákkal még ha azokat csak saját maguk látják csak.
2019. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja vissza nézni magát a filmeiben...
2020. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az Ébredő erőt forgatták, akkor unszolta a rendező, hogy nézze már meg az egyik jelenetét. Azt hiszem olyasmit válaszolt, hogy nem akarja látni magát, mert nem néz ki jól, erre mondták neki többen is, hogy de nézze már meg a jelenetet, mert jól néz ki, aztán végül mégis megnézte. Hogy aztán megnézte-e végül a filmet is, azt nem tudom, de amikor a félmeztelen jelenetet forgatták az ep8-ban, akkor büszke volt a testére és szívesen állt a kamera elé, azt mondta.

Szóval én úgy gondolom, hogy ez nála régebbről gyökerezhet, lehet hogy fiatalon - illetve amíg be nem futott - nem tartotta magát "jó pasinak", vagy mert csúfolták fiatal korában, és azért nem akarta magát látni, mert félt hogy "csalódni fog" önmagában és az nem tesz jót az önbizalmának. Ugye a színészetnél meg fontos az önbizalom és a határozottság. Ha valakinek mondjuk nem szép a foga, vagy legalábbis ezt tartja magáról és az a jelenete hogy szívből hahotázzon egy jót. Ha közbe arra gondol, hogy ki merje-e villantani a fogait, és ha nem meri, akkor hiteltelen lesz a jelenete amiért visszafogta magát. Ilyenkor jó ha az illető sose "meri" megnézni magát, mert akkor nincs ilyen gond, mert nem kell szembesülnie a képzelt félelmével, hogy nem elég jó.

Amúgy ezt a kérdést az 1-es válaszoló tökéletesen megfogalmazta egy mondatban. :)

Meg a másik, ha nem nézi meg magát viszont egy filmben, akkor az kicsit olyan, mintha az a fikciós karakter nem is létezne számára, mivel így nem tudatosul benne az, hogy "jééé, az ott Kylo Ren, de hisz az én vagyok, látjátok milyen istencsászár vagyok, milyen sokra vittem?" - és ha ezt a fikciót nem teszi a valósága részévé (azzal hogy nem nézi meg) az segít neki, hogy két lábbal maradjon a földön és ne járjon úgy mint a maguktól elszállt hollywoodi sztárok (vagy a magyar "celebek" akik úgy fenn hordják az orrukat hogy leverik vele a napot is). Akiknek még egy olyan egyszerű jelenet, mint például egy sírás is hatalmas kihívás, mert csak arra képesek, hogy vágnak egy mű fintort és locsolnak a szemük alá pár csepp vizet, mert teljesen képtelenek eljátszani egy sírást. Míg Adam ha elsírja magát, mi is vele sírunk, mert olyan igazinak tűnik a fájdalma. :)

2020. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!