Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legendás Állatok 3. részében...

Legendás Állatok 3. részében fog szerepelni Voldemort?

Figyelt kérdés
Szerintem fel fog tűnni és majd mindenkit le fog gyilkolni. Volt Grindelwald, nincs Grindelwald.

2020. jan. 1. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Grindelwald jó eséllyel amúgy is idejekorán elköszön a sorozattól, mert Johnny Depp állítólag olyan szintjét érte el az alkoholfüggőségnek hogy bármelyik nap meghalhat.

[link]

A kérdés többi része amúgy értelmetlen, de szerintem amúgy is provokációnak lett szánva.

2020. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem Grindelwaldot nem fogja megölni.

Ha jól emlékszem, Tom tőle kérdezi meg az Azkabanban hogy hol a bodzapálca. Ugye Grindelwaldé volt a bodzapálca, és valamilyen módon Albusé lett.

2020. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Grindelwald sosem volt az Azkabanban ne viccelj már. Grindelwaldot Dumbledore a Grindelwald által épített börtönbe zárta.
2020. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a második film 1927-ben játszódik, szóval annak az idején Voldemort már meg volt születve, hiszen 1926-ban született. Szerintem az iskolás Voldemortot mindenképpen bele fogják rakni, ha nagyobb szerepe akkor még nem is lesz, de a nézők elvárják. (Szerintem Nicolas Flamelt és McGalagonyt is csak ezért rakták bele). Az ötödik film végére el kell jutniuk 1945-ig, mert akkor volt Dumbledore és Grindelwald párbaja, ezért majd valamikor kell lennie egy nagyobb ugrásnak az időben. Most ezt az ugrást nem lehetne megvalósítani, mert nagyon úgy áll a sztori, hogy nem lehet úgy előrehaladni az időben, hogy közben nincs megmagyarázva, mi történt közben. Nos, ezeket összevetve, szerintem maximum az árvaházas Voldemort tűnhetne fel, de őt meg nem tudom elképzelni, hogyan tudnák beleszuszakolni a cselkménybe.
2021. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtatok '45-öt, hogy akkor győzi le Dumbledore Grindelwaldot. Nos, még egy időadat van, ami nem elhanyagolható. Már a HP2 óta tudjuk, hogy '45-ben Tom Denem már rég nagykorú, hiszen elhangzik a HP2-ben az is, hogy „50 évvel ezelőtt” volt a korábbi kamranyitás, és az is, hogy Tom akkor volt 16 éves. A HP2 az az 1992-93 tanév, tehát az „50 évvel ezelőtt” az legkésőbb '43, tehát '45-ben Tom már 18 éves. Aztán a HP6-ból pedig kiderül, hogy a még diák Tom már érdeklődött a horcrux iránt. Olyan idő is van tehát, amikor Tom már sokat tud és még mindig Grindelwaldnál van a bodzapálca (amit csak '45-ben nyer el tőle Dumbledore). Szerintem tuti felbukkan Tom is. Csak lehet nem a legközelebbi filmben, ami viszont nem is az utolsója a sorozatnak, annak végére várnám inkább.
2022. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 everlight ***** válasza:
100%

Voldemort nem ekkor öli meg Grindelwaldot évtizedekig raboskodik,nem árulja el neki hol van a bodza pálca,de ez a jelenet a Harry Potter halál ereklyéi 2.részében láthatta mindenki.


Grindelwald már öreg és megtört ember volt,megváltás volt neki a halál.

2023. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Grindelwald öregkorára ‒ elméletileg ‒ már olyan emberré is vált, aki meg is bánta bűneit (persze közben tudva s nem elfelejtve, hogy úgyse szabadul sose), és amikor Voldemort látogatta őt meg (utoljára), addigra Grindelwald nemcsak sokkal békésebb lélek volt mint amilyen egykor volt (gonosz), hanem félt is Voldemorttól annak ottlétekor és kissé csodálta is, érezte, hogy amilyen ő maga "fénykorában" volt, egy annál is sokkal erősebb sötét varázsló jött el.
2023. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!