Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 9. Palpatine, hogy...

Star Wars 9. Palpatine, hogy tudott ekkora csillagromboló flottát építeni titokban?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt mégis hogyan tudta megépíteni és miből?(merthogy nem olcsó mulatság)

Továbbá embereket toborozni hozzá? Egyetlen csillagromboló működtetéséhez kb. 37 000 fős személyzet kell(tisztek + legénység).


Hogy nem szivárgott ki ebből semmi hír 30 év alatt?


2020. jan. 1. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

[link]

Nagy vonalakban végigveszi az egészet.

2020. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem már ott megdől az egész, hogy hogyan tudott a háttérben maradni 30 évig, nem ám még ki is alakítani egy ekkora flottát. Nem gondolták át. Az volt a baj, hogy nem egybe volt megírva a 3 rész, hanem külön mindegyik.
2020. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg a 9. részt és választ kapsz a kérdésedre.

Nem Palpatine építette meg a flottát! Valami sith varázslói vagy kik idézték meg.

2020. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Valami sith varázslói vagy kik idézték meg"


Ez egy fasság(mint az egész film).

2020. jan. 3. 21:43
 5/6 Deepstate válasza:
82%
Naaaa találtál egy bakit.
2020. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez az egész a 8. résszel kezdődött :D Amikoris Ryan Johnson megölte az összes valamire való gonoszt az akkori felhozatalból. Maradt Kylo aki ő maga se tudja, hogy jó-e avagy rossz. Erről kicsit az jut eszembe amikor át rúgom véletlenül a szomszédba a focialbdát, az ott lakó zsémbes bácsi pedig kiszaggatva adja vissza és kezdj vele amit akarsz. Innentől kezdve Abrams-nek ki kellett találni valamit, hogy ne legyen még fosabb a film. És ezt sikerült. Persze aztán ki adják hozzá azt a könyvet ami választ ad kérdésekre, de egy filmnek nem így kéne működnie. Aztán még hallom, hogy mentegetik a Disney-t hogy a Lucasfilm csinálja a filmeket szóval nem a Disney miatt rosszak. De kérdem én. Ki sürgeti ennyire a Lucasfilmet, ha nem a Disney? Talán ha hagynának nekik időt kitalálni egy történetet talán az is lenne a filmben. És a Disney még a Clone Wars-t is elkaszálta és a Rebelst rakták a helyébe. A Clone Wars véleményem szerint az egyik legjobb Star Warsos dolog amit láttam és a Disney-nek ezt is sikerült tönkre tennie. Mérhetetlenül dühös vagyok ezért. Bocsánat, hogy eltértem a tárgytól, de ezt már kikellett adnom magamból. A kérdésre válaszolva: Ha igazán ki lett volna találva, hogy hogy szerzett olyan nagy hadsereget, azt már a filmben megválaszolták volna.
2020. jan. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!