Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Cinema City büfés nachos...

Cinema City büfés nachos sajtszosz hideg kell legyen vagy meleg?

Figyelt kérdés
En melegen szeretem, regen mindig az is volt es jobb helyeken az is. Westendben jeg hideg, szar. Tudnek emiatt reklamalni? Mert jo lenne...

2020. jan. 3. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ízlés kérdése. Én megeszem mindenhogy. Illetve most már nem eszem, mert nagyon hizlal. De ha Neked melegen jobb, nyugodtan szólj érte. Bár a Cinema City nagyon vaskalapos lett mostanság ilyen kérdésekben (is). De az is igaz, hogy egyszer nekem a szénsavtalan kóla utólagos reklamációra azt írták, hogy nyugodtan visszavihettem volna, kaptam volna másikat.
2020. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Moziban dolgozom, a sajtszósz melegítőben van, tehát elvileg melegnek kéne lennie. Olyan azonban előfordul, hogy sok a vendég, kifogy a sajtszósz, többet kell cserélni, így nem jut elég idő a felmelegedésre. Mi mondjuk emiatt direkt egyszerre kettőt rakunk be a melegítőbe, szóval szerintem nyugodtan szólj miatta. :)
2020. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!