Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kb.10 eve ment autobontos...

Egy kb.10 eve ment autobontos sorozatot keresek. Leirasban elmagyarazom?

Figyelt kérdés

Regen vmelyik ismeretterjeszto csatornan, kb a ketezres evek kozepen ment egy sorozat, ami azt hiszem egy nemetorszagi (nem 100%) autobonto eletet mutatta be. Ilyen hosszu haju tahok voltak benne, olyanokat csinaltak hogy pl. egy kocsinak kivettek az egyik kereket es ugy mentek vele, mert hogy azzal harom kerekkel is lehet, meg hasonlok. Vegulis egy autobontoban dolgoztak ilyen videki nemetorszag jelleggel, de nem 100% h abban az orszagban volt. Aztan az autokkal ilyen hulyesegeket csinaltak, meg racsodalkoztak a fish and chipsre, meg hasonlo vicces dolgok.

Sajnos a cimere nem emlekszem. kb 2005 korul ment a sorozat.



2020. jan. 7. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Tipp:

Roncstelepi csaták (Junkyard Mega-Wars)

[link]

2020. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem az volt, legalabbis nem igy emlekszem ra. Aztan nem tudom. Szerintem nem angol vagy amerikai sorozat volt mert ott rohogtek egyszer hogy ki eszi meg ecettel a fish and chipset meg stb.

De eleg kozel all hozza. De sztem nem ez az.

2020. jan. 7. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg ez?

Fából vaskarika (Scrapheap Challenge)

[link]

2020. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meglehet hogy vagy ez vagy valamelyik spin offja volt!

Ebben a fabol vaskarikaban nagyon ismerosek a szereplok. Lehet ezt a nemet dolgot csak en talalom mar ki hozza de ahogy nezem volt iylen nemzetkozi verzioja is ahol tobb orszagbol voltak szoval lehet arra gondolok. Valamiert ugy emlekszem nagyon kozep europai hangulata volt az egesznek.

De ezen a nyomon mar el tudok indulni, gyanus h ez vagy vmelyik spinoffja az, de nem 100%, ma atnezem oket.

2020. jan. 7. 14:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Fabol vaskarika nemzetkozi verzioja volt az. Koszi szepen
2020. jan. 7. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!