Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Drog nyomozók" című dokumen...

A "Drog nyomozók" című dokumentumfilm sorozatban, valódi dealerek szerepelnek?

Figyelt kérdés
Ott villognak a több kiló fűvel, maszkkal az arcukon stb. Ha egy stábnak sikerül felvenni egy ilyen kaliberű bűnözővel a kapcsolatot és riportot készíteni, akkor a rendőrök miért nem "találják meg őket" ? Szerintem kamu az egész.

2020. jan. 7. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2020. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezen én is el gondolkodtam már. Teljesen jogos, hogy miért nem kapják el akkor Őket. Szerintem ez is csak egy sorozat, amolyan dokumentumfilm féleség, mint a "Cops" ("Zsaruk") sorozat régebben. Bár elvileg az valóság volt. Nem tudom, azt is régen láttam/néztem már.


A Drog nyomozók pedig tuti hogy kamu, mármint úgy értve hogy nem élő/valóságshow.

2020. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A legtöbb ilyen doq kamu sajnos, megha valóságosnak is tűnik.
2020. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaziak. Különben meg mi értelme van kamu dealerekről dokumentumfilmet csinálni.
2020. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Téged se az eszed miatt szeretnek :)
2020. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert?
2020. jan. 19. 00:42
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
4-esnek írtam.
2020. jan. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Kamu. Nincs az a retardált dealer, aki ezt bevállalná
2020. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha hiteles doqt akarsz drog témában, akkor a sokkoló függőségeket tudom ajánlani. Ez drog hasznalokrol szól, nem dealerekrol, viszont elég hiteles.
2020. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!