Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet?

Bbenjoe kérdése:

Keresek egy filmet?

Figyelt kérdés

A filmet régebben láttam, de csak a második felét. Ez egy dráma ami arról szól, hogy átlagos hősünket egymás után több nő is azzal vádolja hogy megtámadta őket. A rendőrségi üvegfalas szembesítésen is azonnal felismerik az áldozatok. Senki nem hisz neki, pokollá változik az élete, ha van felesége akkor az is lehagyja... Azt hiszem hol lecsukják, hol nem és persze figyelik a rendőrök. Amíg... a film végén nem lesz "totális alibije": a következő támadás(emberrablás?) idején több tanúja is van hogy épp kórházban volt , és a hazugságvizsgálón is átmegy. A fejüket vakaró nyomozókat a legújabb áldozat elvezeti egy házhoz ahol egy ismeretlen férfi nyit értetlenül ajtót. Kérdezősködve megmutatják neki a hősünk fényképét hogy ismeri-e? A fickó meglepődve mondja, hogy kiköpött úgy néz ki mint a testvére! Ez a csattanó: a hősünk ártatlan és végig volt egy hasonmása, akit a rendőrök ekkor nagy erőkkel lerohannak egy házban. A film azzal ér véget, hogy hősünk olvassa az őt tisztázó újságcímlapot -rajta a saját fényképével meg a gonosz hasonmásáéval, majd elindul hogy új életet kezdjen.


Mindez ismerős valakinek?



2020. jan. 10. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Igen, keresel egy filmet. De ezt magadtól is el tudod dönteni, nem? Hiszen összefoglaltad ennek a ténymegállapításnak a bizonyítékait. Miért nekünk kell leszűrni ezt a következtetést?
2020. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem itt arra voltál kíváncsi hogy mi a film címe ugye? Nos sajnos nem tudom én sem de velem is sokszor van hogy tudom mi van egy filmben vagy sorozatban de nem jut eszembe a címe és megtalálni azt csak úgy az interneten kész örökkévalóság .Elvégre ha beírjuk a google ba hogy mire emlékszünk belőle akkor nem adja ki sajnos
2020. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!