Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon mi lehet a címe annak a...

Vajon mi lehet a címe annak a sorozatnak, amelyben az alábbi leszbikus autós jelenet játszódik le?

Figyelt kérdés

Régebben lettem figyelmes egy YouTube videóra, ami egy jelenetet tartalmazott valamelyik sorozatból, ami alapvetően nem leszbikus sorozat, csak egy rövid ilyen szál volt benne.


Sajnos azóta se találom azt a videót, így a sorozat címét se tudtam kideríteni.


A jelenet a következő: egy nő, barna közép hosszú hajjal, meglehetősen elegáns, mondhatni üzleti kosztümös ruhában ül az autójában valahol leparkolva az út szélén, éppen telefonál mikor megjelenik egy másik nő, aki világos, hosszú szőke hajú, majd kinyitja az autó volánnál lévő ajtaját és beül az éppen ott tartózkodó nőre, majd elkezdi csókolgatni, mire a nő leteszi a telefont és enged ő is a kísértésnek.


Azoknak a válaszát várom, akik esetleg láttak valamilyen sorozatban ehhez hasonló jelenetet.

Engem az érdekelne, hogy mi ennek a sorozatnak a címe, amelyben ez a jelenet játszódik?



2020. jan. 11. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!