Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tőrbe ejtve szerintetek milyen?

A Tőrbe ejtve szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
Ijesztő? Jó? Érdekes? Érdemes megnézni?

2020. jan. 15. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
semmiképp sem ijesztő,annál inkább érdekes, jól kidolgozott krimi,feszültség,izgalom és szórakoztatás megfelelő ötvözete.
2020. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem semmi újat nem mutat: jólelkű színes bőrű, aki felülkerekedik a gonosz, kétszínű fehér uralkodói osztályon sztori egy tucat krimibe csomagolva, aminek a megoldása nem olyan jó és inkább szemet forgató, de inkább nem spoilerezek.

Akkor ajánlom ha még életedben nem láttál krimit vagy nagyon unatkozol.

2020. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, végül elmentem rá, nekem tetszett, bár vártam a végén még egy fordulatot, de összességében nekem jó volt. Mondjuk az igaz, hogy nem nagyon nézek krimiket.
2020. jan. 17. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:

4. Skandalum! Mindenkinek a világon tetszett, csak nekem nem!4!! Mikor visznek a vesztőhelyre?

Bár azt hittem a hollywoodi törvénykönyv szerint akinek nem tetszik egy film, az csak troll és nem fanyalgó, mert ahhoz az kell, hogy tényleg nem tetszett neki a film. Ez viszont elképzelhetetlen, hiszen amit Hollywood gyárt, azt mindenkinek zabálnia kell. Mi történt?


Valószínűleg lemaradtál akkor a filmről. A kubai nő, az egyik főszereplő.

2020. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!