Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a kedvenc japán filmjei...

Melyek a kedvenc japán filmjeitek?

Figyelt kérdés
Amennyiben van kedvetek azt is leírhatjátok, hogy miért az adott alkotások fogtak meg leginkább.

2020. jan. 16. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Oboreru Knife - átlagos tinirománc fimnek tűnhet, de jóval többet feszeget, mint amennyit a felszín mutat.


Kaze no Iro - ez egy kicsit zavaros film, de minden percét élveztem.


Kizudarake no Akuma - ez egy iskolás sztori, bullying, meg ilyenek, de nekem valahogy ez hitelesnek hatott.


Teiichi no Kuni - hatalmas Suda Masaki fan vagyok, ez a film zseniálisan humoros.


L(2016) - ez a film egyáltalán nem lett népszerű, pedig a látványvilága és a története is meglehetősen jó, nekem nagyon tetszett az egész atmoszférája.


Tenshi no Koi - majdnem az első japán filmek közt volt ez, amit láttam, azóta többször újra is néztem, az érzékeny lelkemnek mindig jót tesz.


Pieta in Toilet - ez a film olyan volt számomra, hogy az a tipikus stílus, amit a japánokon kívül senki nem tud, imádtam.


Hot Gimmick - ez mostanában jött ki, Netflixes, sokan savazzák, de nekem azért tetszett, mert az elején elhitette, hogy ez majd egy átlagos shojo sztori lesz, de kiderült, hogy nem igazán.


Himizu - még egy film, ami a zseniális kategória.


Junpei, Kangaenaose - ez sajnos nincs lefordítva még angolra sem, de messze az egyik kedvenc filmem.


Netemo Sametemo - sokan nem értették meg az értékelések alapján a film mondanivalóját, de aki megérti, szerintem annak tetszeni fog.


Otoko no Isshou - erre a filmre nem rég találtam rá, nagyon tetszett.


Hot Road - hát ez inkább a lányos romantikus oldalamnak tett jót.


Honogurai no Mizu no Soko Kara - klasszikus, de nagyon jó, ugyanúgy, ahogy a Ringu széria is.


Ikiteru dake de Ai - Még egy Suda film :)


Sumaho wo Otoshita Dake - nem értem miért nem lett ez a film népszerűbb, egyszerűen nagyon izgalmas mégis hétköznapi volt.


Nagyjából ennyi, neked mik a kedvenceid?

2020. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!